Nabídka práce v partnerské firmě TEKNIA

spsoaub Novinky

Teknia Uhersky Brod, a. s., která vyvíjí, vyrábí a dodává přesné plastové výlisky s vysokou přidanou hodnotou pro automobilový průmysl, nabízí zajímavou příležitost uplatnit se na pozici:

Operátor/ka – hlavní pracovní poměr

Náplň práce: opracování a montáž plastových výlisků, kontrola a balení, navěšování a svěšování výrobků, odvádění výrobních zakázek v PC.

Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Práce v třísměnném a nepřetržitém provozu.

Pracoviště:  Uherský Brod, Nivnice

(HM 14 000 – 18 000,- Kč)

Seřizovač

Náplň práce: seřizování vstřikovacích lisů a periferních zařízení používaných ke vstřikování plastů, provádění montáže a demontáže vstřikovacích forem na vstřikovacích lisech dle pokynů mistra směny, dodržování výrobních parametrů dle platné technologické karty, rozjezd nové výroby dle výrobní dokumentace včetně provedení příslušných záznamů, operativní údržba strojů a nástrojů během výroby.

Požadujeme: SOU strojní nebo elektro, praxe v oboru výhodou, zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů, montáží a demontáží vstřikovacích forem, řidičský průkaz skupiny sk. B., aktivní přístup k práci, zodpovědnost a spolehlivost, dobrý zdravotní stav. Práce v třísměnném provozu.

Pracoviště: Uherský Brod, Nivnice

(HM 18 000 – 25 000,- Kč)

Nabízíme: nadstandardní mzdové ohodnocení, možnost osobního ohodnocení, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, další odměny a benefity

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete svůj profesní životopis na níže uvedenou poštovní či e-mailovou adresu:                                                                                   Teknia Uhersky Brod, a.s., Rybářská 2330, 68801 Uh. Brod, hhavlova@teknia.cz

Podrobnější informace na tel.: 572 610 652, 727 825 224