Výborný prospěch, vyznamenání, účast na nejrůznějších soutěžích, angažovanost při školních akcích, práce pro školu. Takové a další byly důvody, za které byli oceněni někteří žáci naší školy. Slavnostního vyznamenání se nemohl uchopit nikdo jiný než samotný ředitel školy, který se včera odpoledne setkal s nejlepšími studenty letošního školního roku u malého občerstvení.
Pro řadu studentů nebylo toto setkání žádnou novinkou. Své postavení mezi nejlepšími žáky si někteří drží i celé 4 roky, atak se drobné pozornosti, které si studenti na památku svých úspěchů odnášeli, staly pro mnohé jen další trofejí do sbírky na poličce;)
AJé
Tady se můžete podívat na jména těch, kteří se zasloužili o toto čestné vyznamenání:
OA1 |
Michaela Štecherová – prospěch s vyznamenáním, 1. místo v Přírodovědném klokanu Zuzana Kročová – za velmi dobré studijní výsledky, 2. místo v Přírodovědném klokanu, reprezentace školy |
SC1 |
Tereza Matochová – prospěla s vyznamenáním, 3. místo na Olympiádě z ČJL a v soutěži Přírodovědný klokan |
S 1 |
Lukáš Lysáček – za velmi dobré studijní výsledky |
ME 1A |
Tomáš Janečka – za vynikající prospěch |
K 1 |
Kristýna Jančářová – za výborný prospěch a práci pro třídní kolektiv |
KS 1 |
Robert Haloda – za velmi dobré studijní výsledky Martin Doležal – za velmi dobré studijní výsledky |
P1 |
Markéta Klemová – za velmi dobré studijní výsledky |
OA2 |
Aneta Rusmanová – má vynikající prospěch, průměr 1,00, aktivně se zapojila do projektu Comenius |
SC2 |
Lucie Maršálková – za velmi dobré studijní výsledky |
S 2 |
Tereza Bobčíková – za prospěch s vyznamenáním a aktivní účast v projektu Comenius |
ME 2A |
David Stach, Petr Javořík – výrazně se zapojují nejen do třídních aktivit (akademie, studentská rada), ale i do akcí školy (časopis na webových stránkách i v tištěné podobě, prezentace na DOD) |
ME2B |
Lukáš Pinďák – vynikající výsledky ve vzdělávání |
K 2 |
Vlastimil Juřík – vynikající studijní výsledky |
KS 2 |
Michal Michalec – za výborné studijní výsledky (prospěch s vyznamenáním) |
OA3 |
Kateřina Prajzová – vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ Anna Voglová – vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ |
SC3 |
Veronika Smolková – velmi dobrý prospěch |
L 3 |
Martina Bruštíková – vynikající studijní výsledky a úspěšně se účastní různých vědomostních soutěží pořádaných školou |
S 3 |
Pavel Bublík – za velmi dobrý prospěch, průměr 1,5, nejlepší žák třídy |
ME 3 |
Hefka Pavel -výborné studijní výsledky Polehňa Dominik -výborné studijní výsledky |
K 3 |
Elena Tomková – za dlouhodobé vynikající studijní výsledky |
KS 3 |
Radek Maňásek – výborné studijní výsledky, oceněn cenou GŘ SUB za nejlepšího žáka tříletých učebních oborů v oblasti strojírenství Václav Dleštík – reprezentace školy, 3. místo v celostátním finále soutěže odborných dovedností oboru Strojní mechanik |
VS4 |
Karel Hladiš: Jitka Aradszká: |
SP4 |
Frňková Vendula – za velmi dobré studijní výsledky |
PL 4 |
Eva Adamcová za výborný prospěch po celé 4 roky studia |
TL 4 |
Richard Hauerland – za výborný prospěch1,2 |
S 4 |
Stanislav Ficenc – za vynikající prospěch během celého studia, vítězství na celostátní soutěži v programování CNC strojů |
ME 4 |
Marek Šojdr – za vynikající prospěch během celého studia, reprezentace školy v SOČ |
https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-3014/img/8d1734459427716dbaedfcee7c07ec93.jpg