"Mezi poslanci a senátory... před 3 dny, 14.12.2017 - …se nám moc líbilo,“ vzkazují děvčata a chlapci z SC2, SC3 a OA3 všem, kteří se ptají, jak bylo v Praze.
Peer aktivisté opět v akci před 10 dny, 8.12.2017 - "rovný s rovným"
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Co takhle na výlet?

před 2 roky, 4.9.2015 Poznejte krásy Evropy

The best of Paříž, Oxford, Londýn


Vydejte se s námi objevovat taje tří úchvatných evropských měst – Paříže, Oxfordu a Londýna -formou pětidenního autobusového zájezdu.

První den vyjedeme od školy do Francie. V její metropoli druhého dne navštívíme slavnou Eiffelovu věž, Invalidovnu a projedeme se lodí po řece Seině.

Třetí den odjedeme do Calais a přes kanál La Manche se dostaneme do Velké Británie. Odsud přejedeme do jednoho z nejkrásnějších měst Anglie – Oxfordu. Zde navštívíme univerzitní areál nejrozsáhlejší koleje Christ Church College (místo filmování Harryho Pottera), katedrálu Christ Church Cathedral, nejkrásnější kolej Magdalen College a další.

Čtvrtý den nás čeká celodenní pobyt v Londýně, kde se pokocháme Westminster Abbey, Houses of Parliament, Big Ben, Downing Street, Trafalgar Square či Buckingham Palace. V odpoledních hodinách se můžete těšit na návštěvu některého z bezplatných muzeí.

Pátý den završíme příjezdem ke škole se spoustou nevšedních zážitků.


Další informace Vám ráda sdělím osobně (v kabinetu č. 317 – Mgr. Iveta Juráková) či na kontaktu: ijurakova@spsoa-ub.cz