Šikovné ručičky našich táborníků před 14 dny, 16.7.2021 - Tohle nás baví
Placené letní praxe před 14 dny, 16.7.2021 - Jedeme i přes prázdniny
Facebook Like Box

Comenius 2013-2015

I feel good - well-being in the contemporary world

Well-being jako nezbytná část a vlastnost současného života. V překladu bychom mohli použít výraz pohodář nebo-li umění být v pohodě po biologické, psychické, sociální a pracovní stránce. Celý projekt bude rozdělen do 4 modulů: biological, psychological, social and occupational well-being. V rámci těchto modulů jsme naplánovali aktivity pro studenty, ale i učitele, které souvisí s tímto tématem a budou aplikovány i do výuky některých předmětů.


Během projektu vzniknou tématické projektové noviny, budou organizovány školení na různá témata, po každé části proběhne hodnocení, žáci i učitelé budou využívat tzv.cloud computing, média, nástroje ICT a budou připravovat akce jako např. semináře, přednášky, diskuze, hodiny, videa, rozhovory, výstavy a jiné. Všechny výsledky budou sdíleny na webových stránkách projektu a také školy, na facebooku a taktéž budou prezentováný v tzv. The Best Practise Guide, což bude finální produkt projektu.


Pro splnění všech těchto úkolů a aktivit bude potřeba efektivního time managementu, komunikativních a společenských dovedností, motivace, kladného přístupu a zodpovědnosti všech zúčastněních.


Partnerské školy