Čas loučení před 4 dny, 16.7.2018 - Poslední táborový den
Čtvrtý táborový den před 7 dny, 13.7.2018 - Blížíme se do finále
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Držme pěsti Šárce Pančochové a celé české výpravě na OH

před 5 roky, 10.2.2014 ŽIJEME OLYMPIJÁDOU

Naše bývalá studentka se v těchto dnech účastní Olympijských her v ruském Soči. Přímý přenos v disciplíně U-rampa můžete sledovat ve středu 12. 2. Viz. tabulka.

Snowboarding - U-rampa (kvalifikace) - ženy

12. 2.11:00-14:05Snowboarding - U-rampa - ženy (kvalifikace)

Snowboarding - U-rampa (semifinále) - ženy

12. 2.16:00-16:58Snowboarding - U-rampa - ženy (semifinále)

Snowboarding - U-rampa (finále) - ženy

12. 2.18:30-19:23Snowboarding - U-rampa - ženy (finále)
Live přenos

ČEŠI, DO TOHO!!!

Podrobný program disciplín, ve kterých je i české zastoupení.


DatumČasSportovec/TýmSportDisciplína(Soupeři)
12. 2.08:00Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina PauláthováAlpské lyžováníSjezd - ženy
12. 2.09:30Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceStřední můstek + 10 km
12. 2.10:30Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceStřední můstek + 10 km
12. 2.13:30Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceStřední můstek + 10 km
12. 2.15:15Antonín Brož, Lukáš BrožSaněDvojice
12. 2.16:45Antonín Brož, Lukáš BrožSaněDvojice
12. 2.18:00Hokej - mužiHokejČeská republika- Švédsko
12. 2.18:30Šárka PančochováSnowboardingU-rampa - ženy
13. 2.07:15Marek SkalaAkrobatické lyžováníSlopestyle - muži
13. 2.11:00Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová - NývltováBěh na lyžích10 km - ženy
13. 2.11:25Vojtěch LoudínShort-track1000 m - muži
13. 2.15:00Karolína ErbanováRychlobruslení1000 m - ženy
13. 2.15:00Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš KrupčíkBiatlon20 km - muži
13. 2.16:00Tomáš Verner, Michal BřezinaKrasobrusleníMuži
14. 2.08:00Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip TrejbalAlpské lyžováníSuperkombinace - muži
14. 2.09:00Hokej - mužiHokejČeská republika- Lotyšsko
14. 2.11:00Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš RazýmBěh na lyžích15 km - muži
14. 2.12:30Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip TrejbalAlpské lyžováníSuperkombinace - muži
14. 2.15:00Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea JohanidesováBiatlon15 km - ženy
14. 2.17:15Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan MaturaSkoky na lyžíchVelký můstek - muži
14. 2.18:30Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan MaturaSkoky na lyžíchVelký můstek - muži
15. 2.08:00Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina PauláthováAlpské lyžováníSuper-G - ženy
15. 2.11:00Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová - NývltováBěh na lyžíchŠtafeta 4x5 km - ženy
15. 2.11:00Kateřina NovotnáShort-track1500 m - ženy
15. 2.18:00Hokej - mužiHokejŠvýcarsko- Česká republika
16. 2.08:00Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip TrejbalAlpské lyžováníSuper-G - muži
16. 2.08:00Eva SamkováSnowboardingSnowboardcross - ženy
16. 2.11:00Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš RazýmBěh na lyžíchŠtafeta 4x10 km - muži
16. 2.15:00Martina Sáblíková, Karolína ErbanováRychlobruslení1500 m - ženy
16. 2.16:00Ondřej Moravec, Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal ŠlesingrBiatlon15 km s hromadným startem - muži
17. 2.08:00Emil Novák, David BakešSnowboardingSnowboardcross - muži
17. 2.15:00Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea JohanidesováBiatlon12,5 km s hromadným startem - ženy
17. 2.17:15Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan MaturaSkoky na lyžíchDružstva - muži
17. 2.18:15Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan MaturaSkoky na lyžíchDružstva - muži
18. 2.08:00Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka StrachováAlpské lyžováníObří slalom - ženy
18. 2.09:30Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceVelký můstek + 10 km
18. 2.10:30Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceVelký můstek + 10 km
18. 2.10:30Kateřina NovotnáShort-track1000 m - ženy
18. 2.11:15Vojtěch LoudínShort-track500 m - muži
18. 2.13:00Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceVelký můstek + 10 km
19. 2.06:15Ester LedeckáSnowboardingParalelní obří slalom - ženy
19. 2.08:00Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip TrejbalAlpské lyžováníObří slalom - muži
19. 2.10:15Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová - NývltováBěh na lyžíchTýmový sprint - ženy
19. 2.11:06Martin Jakš, Aleš RazýmBěh na lyžíchTýmový sprint - muži
19. 2.14:30Martina SáblíkováRychlobruslení5000 m - ženy
19. 2.15:30Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup, Veronika Vítková, Michal Šlesingr, Ondřej MoravecBiatlonSmíšená štafeta 2x6 + 2x7,5 km
19. 2.16:00Elizaveta UkolováKrasobrusleníŽeny
20. 2.08:45Tomáš KrausAkrobatické lyžováníSkikros - muži
20. 2.09:00Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceDružstva
20. 2.12:00Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš SlavíkSeverská kombinaceDružstva
21. 2.08:45Nikol Kučerová, Andrea ZemanováAkrobatické lyžováníSkikros - ženy
21. 2.13:45Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka StrachováAlpské lyžováníSlalom - ženy
21. 2.15:30Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea JohanidesováBiatlonŠtafeta 4x6 km - ženy
22. 2.06:15Ester LedeckáSnowboardingParalelní slalom - ženy
22. 2.10:30Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová - NývltováBěh na lyžích30 km - ženy
22. 2.13:45Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip TrejbalAlpské lyžováníSlalom - muži
22. 2.15:30Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal ŠlesingrBiatlonŠtafeta 4x7,5 km - muži
22. 2.17:30Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan VrbaBobyČtyřbob - muži
22. 2.19:00Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan VrbaBobyČtyřbob - muži
23. 2.08:00Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš RazýmBěh na lyžích50 km - muži
23. 2.10:30Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan VrbaBobyČtyřbob - muži
23. 2.12:00Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan VrbaBobyČtyřbob - muži