Mezinárodní projekt DOFE před 20 hodinami, 24.6.2022 - Máme za sebou první rok plnění úkolů
Slavnostní předávání výučních listů před 2 dny, 23.6.2022 - Jak se říká, je to doma
Facebook Like Box

Jsme nejlepší v České republice

před 7 roky, 20.4.2015 Michal Michalec láme osobní rekordy

Pouhé dva dny stačily našemu strojnímu mechanikovi Michalovi Michalcovi ze třídy KS3 k tomu, aby se stal tím NEJLEPŠÍM STROJNÍM MECHANIKEM ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2015.

Zlatou medaili vybojoval mezi 18 dalšími strojaři na prestižní celostátní soutěži ČESKÉ RUČIČKY, která se konala v Brně 15. – 16. dubna 2015. Michal svým vítězstvím tak navázal na loňský úspěch našeho absolventa Václava Dleštíka, kterému se podařilo vybojovat bronz.

Už pět minut před oficiálním ukončením soutěže, kdy konkurenti v potu tváře „dopilovávali“ svůj šestihodinový výrobek, Michal měl odevzdáno. Jeho visací zámek, který byl soutěžním zadáním, byl porotou vyhodnocen jako ten nejzdařilejší. Za své úsilí si vybojoval příjemnou odměnu v podobě tabletu SAMSUNG GALAXY S3          a k tomu ještě 3 000 Kč do kapsy. Svou chvíli slávy si navíc znovu připomene společně s ostatními vítězi dalších kategorií na slavnostním galavečeru, konajícím se rovněž v Brně.

Náš rodák ze Starého Hrozenkova, který se nadechl ve znamení Vodnáře a věří ve své šťastné číslo 3, nám prozradil, že jeho vítězství bylo postaveno především na znalostech a zkušenostech, které získal v rámci studia na škole.

Michalovi srdečně GRATULUJEME a děkujeme za ukázkovou reprezentaci naší školy.

AJé