Slavnostní předávání výučních listů před 22 hodinami, 21.6.2018 - Další mladí lidé, kteří se navždy zapíšou do historie školy
Turnaj středních škol v kopané před 23 hodinami, 21.6.2018 - Naši fotbalité suveréně zvítězili ve fotbalovém turnaji středních škol Uherského Brodu.Gratulujeme!!!DJ
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Jsme nejlepší v České republice

před 3 roky, 20.4.2015 Michal Michalec láme osobní rekordy

Pouhé dva dny stačily našemu strojnímu mechanikovi Michalovi Michalcovi ze třídy KS3 k tomu, aby se stal tím NEJLEPŠÍM STROJNÍM MECHANIKEM ČESKÉ REPUBLIKY PRO ROK 2015.

Zlatou medaili vybojoval mezi 18 dalšími strojaři na prestižní celostátní soutěži ČESKÉ RUČIČKY, která se konala v Brně 15. – 16. dubna 2015. Michal svým vítězstvím tak navázal na loňský úspěch našeho absolventa Václava Dleštíka, kterému se podařilo vybojovat bronz.

Už pět minut před oficiálním ukončením soutěže, kdy konkurenti v potu tváře „dopilovávali“ svůj šestihodinový výrobek, Michal měl odevzdáno. Jeho visací zámek, který byl soutěžním zadáním, byl porotou vyhodnocen jako ten nejzdařilejší. Za své úsilí si vybojoval příjemnou odměnu v podobě tabletu SAMSUNG GALAXY S3          a k tomu ještě 3 000 Kč do kapsy. Svou chvíli slávy si navíc znovu připomene společně s ostatními vítězi dalších kategorií na slavnostním galavečeru, konajícím se rovněž v Brně.

Náš rodák ze Starého Hrozenkova, který se nadechl ve znamení Vodnáře a věří ve své šťastné číslo 3, nám prozradil, že jeho vítězství bylo postaveno především na znalostech a zkušenostech, které získal v rámci studia na škole.

Michalovi srdečně GRATULUJEME a děkujeme za ukázkovou reprezentaci naší školy.

AJé