Slavnostní předávání výučních listů před 23 hodinami, 21.6.2018 - Další mladí lidé, kteří se navždy zapíšou do historie školy
Turnaj středních škol v kopané před 24 hodinami, 21.6.2018 - Naši fotbalité suveréně zvítězili ve fotbalovém turnaji středních škol Uherského Brodu.Gratulujeme!!!DJ
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Uskutečnil se další ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu

před 8 měsíci, 16.10.2017 Brno

Od 9. 10. do 13. 10. 2017 se konal na brněnském výstavišti Mezinárodní strojírenský veletrh, který je největším svého druhu ve střední Evropě.

Návštěvníci mohli zhlédnout nejenom veletrh strojírenský, ale i veletrh obráběcích a tvářecích strojů, slévárenský, veletrh svařovací techniky, veletrh technologií pro povrchové úpravy, veletrh plastů, pryže a kompozitů, veletrh prostředků osobní ochrany či bezpečnosti práce a pracovního prostředí.

Tuto unikátní výstavu, kterou každoročně navštíví přibližně 80 000 lidí a představí se na ní okolo 1 500 vystavovatelů, si nenechali ujít ani naši žáci strojírenských oborů druhých a třetích ročníků, operátoři skladování či učitelé odborných předmětů.

Tradiční součástí každého ročníku tohoto populárního veletrhu je také Soutěž mladých strojařů v programování CNC. V té se nám podařilo navázat na úspěchy minulých ročníků, a to 1. místem v kategorii Fanuc.