Obhajoby ročníkových prací žáků oboru mechanik elektrotechnik před 20 hodinami, 21.2.2019 - Jsou chvíle, kdy pravidlo mušketýrů neplatí. Dnes každý sám za sebe.
Divadelní představení v angličtině? Levou zadní před 15 dny, 7.2.2019 - Anglicky hravě a zábavně
Facebook Like Box

Bohemian Rhapsody

před 17 dny, 5.2.2019 Aneb sněhová kalamita s dobrým koncem

https://twitter.com/QueenWillRock/status/996054553492639748Od prosince třída SC3 plánovala, že v rámci předmětu dramatická výchova navštíví nějaký scénáristicky zajímavě zpracovaný kus.

Sama si na vlastní kůži letos zažila, v preventivním programu pro ZŠ (http://www.spsoa-ub.cz/socialni-cinnost-v-akci), co to je sladit hudbu s prožitkem a diváka umět zaujmout.

Toto uměl i Freddie Mercury ve svém osobitém pěveckém a pohybovém projevu. Proto byla volba výborná:

BOHEMIAN RHAPSODY

Dlouho se celá třída těšila. Pondělní ráno však sněhovou nadílkou nedovolilo všem včas na místo docestovat. Golden Apple Cinema na naše prosby představení časově posunula. Za to jim posíláme velké díky. Skupina se nakonec sešla a představení mohlo začít. V zabukovaném sále bylo vše jen naše.

Životní příběh Freddieho byl velmi citlivě a dojemně zpracovaný. Propojení výjimečné hudby skupiny Queen, dodalo filmu lesk a jiskru. Divák mohl odejít jak s prožitkem, tak se zamyšlením.


Freddie, posíláme pozdravy do nebe!

A dík za písničky, které budou věčné!“


Za SC3 Leona Kadlčková
http://www.cinemart.cz/filmy/bohemian-rhapsody/