Již tento týden před 5 dny, 22.11.2021 - Těšíme se na Vás
Máme vítěze před 3 dny, 24.11.2021 - Olympiáda v anglickém jazyce
Facebook Like Box

Letní příměstský tábor

Týden středoškolákem


Těšíme se na Vás!

Hlásit se můžete už nyní...
NETRADIČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PLNÝ ZÁBAVY, POZNÁNÍ A NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ

Vážení rodiče,

máte v plánu jet na dovolenou a nevíte komu svěřit své dítě? Chcete si týden odpočinout, anebo jen zajistit Vašemu dítku zajímavé prázdniny plné zábavy, nových zážitků a užitečných zkušeností? Záleží Vám na tom, jakým způsobem tráví Vaše dítě svůj volný čas?

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod úspěšně navazuje na předchozí čtyři ročníky a znovu pořádá netradiční příměstský tábor ŠKOLA HROU aneb TÝDEN STŘEDOŠKOLÁKEM. Označení „netradiční“ jsme použili především proto, že se děti na táboře výborně pobaví, ale současně se i něčemu zajímavému naučí.

Naší snahou je opět skloubit příjemné s užitečným a zároveň dát dětem prostor k tomu, aby lépe poznaly samy sebe, co je baví, k čemu mají vlohy, v čem vynikají.


Věříme, že učit se novým věcem může být opravdovou zábavou, a proto si tým SPŠOA připravil pro Vaše ratolesti bohatý program, ve kterém si hravou formou vyzkouší nejmodernější technologie, jakými jsou tablety, roboti, 3D technika a další. Poměří si svou manuální zručnost, dají průchod své fantazii a kreativitě. Díky zábavným hrám zdokonalí svou angličtinu, zasportují si, zasoutěží, stanou se chemiky a mnohé další.                          AJéPRO KOHO?

děti od 9 do 11 let

(od ročníku 2010 do 2012)

děti  od 12 do 14 let

(od ročníku 2007 do 2009)

                                       turnus pro mladší i starší žáky se koná odděleně, ve stejném termínu


KDY?

12. 7. - 16. 7. 2021

                                                          

                                                                       

 INFORMACE

srytinova@spsoa-ub.czTábor je realizován z projektu "Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II", s reg. číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018903.

Vzpomínka na léto 2016 ZDE

Vzpomínka na léto 2014 ZDE