Již tento týden před 5 dny, 22.11.2021 - Těšíme se na Vás
Máme vítěze před 3 dny, 24.11.2021 - Olympiáda v anglickém jazyce
Facebook Like Box

Naši učni vybojovali 3. místo na celostátní soutěži Machři roku 2014

před 7 roky, 24.9.2014 Vítězi se stala naše vybraná dvojice z oboru Strojní mechanik

převzato z webu pořadatelů soutěže:


Machři roku 2014

Celostátní projekt Machři roku zaměřený na popularizaci a obnovu prestiže učňovského školství vznikl jako reakce na stávající vývoj v tomto odvětví.

Odborné školství se potýká s velkými problémy, a to nejen co se týká nedostatku zájmu ze strany mládeže, ale      i celkovým renomé, které ve společnosti má. Naše společnost proto přišla s projektem, který je jakousi platformou pro zlepšení této situace. Formou celostátních setkání a soutěží učňů, probíhajících na veřejných prostranstvích, chceme seznámit veřejnost se současným stavem a možnostmi v odvětví. Cílem je též zvýšit angažovanost soukromého sektoru, který je na kvalifikovaných řemeslnících přímo závislý, a jehož jsou hnacím motorem.

Celostátní setkání učňovské mládeže Machři roku 2014 proběhlo 23. září v Sokolově na náměstí Budovatelů.


Naše škola se může pochlubit úspěchem žáků Michala Michalce a Rostislava Kubíčka ze třetího ročníku oboru Strojní mechanik - zámečník, kteří získali krásné třetí místo.

Srdečně našim zdatným zámečníkům gratulujeme a zároveň děkujeme dalším žákům naší školy Zbyňku Kašpárkovi a Radimu Machalovi za reprezentaci v oboru Elektrikář.

Fotografie a další informace o soutěži naleznete zde.