Den pátý - čas loučení před 11 dny, 17.7.2017 - Tábor je u konce
Čtvrtý táborový den před 15 dny, 13.7.2017 - Blíží se velké finále
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Ocenění nejlepších studentů

před 1 rokem, 25.4.2016 2016

„Non scholae, sed vitae discimus.“ - „Neučíme se pro školu, ale pro život.“ Tímto moudrým výrokem světoznámého římského filozofa Senecy se zřejmě inspirovala řada uvědomělých studentů naší školy.  
V pátek 22. dubna 2016 bylo 43 z nich vybráno a následně oceněno ředitelem školy za své mimořádné úspěchy a snahy v rámci studia ve školním roce 2015/2016.
Stejně tak jako je barvitý život sám a člověk vyniká svou originalitou, tak různorodé byly i důvody, za které si studenti odnášeli své skleněné trofeje. Sportovci, umělci, týmoví hráči, žáci s nejlepším prospěchem nebo žáci se „zlatými českými ručičkami“. Ti všichni se sešli s vedením školy u malého pohoštění, aby si odnesli titul Nejlepšího studenta roku 2016.

AJé

Jména všech oceněných, včetně důvodů jejich nominací, naleznete v přiloženém tabulce:



OA1

Adriana Martinická prospěch s vyznamenáním  1,3

Daniela Jančová prospěch s vyznamenáním  1,3

SC1

Sára Drblíková - za nejlepší prospěch s vyznamenáním ve třídě (průměr 1,3) a za reprezentaci školy ve sportovních disciplínách

S 1

Petr Kalus - za vynikající prospěch (1,0)
Martin Botek - za vynikající prospěch (1,1)
Martin Juračka - za prospěch s vyznamenáním (1,33), motivační přístup k výuce
Martin Boháč - za prospěch s vyznamenáním (1,50), motivační přístup k výuce.

ME 1A

Tomáš Plaček - za velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke školním povinnostem

ME 1B

Jozef Čubík- výborný studijní prospěch

      KE 1

Vít Řezníček - za velmi dobrý prospěch a za práci pro třídní kolektiv

KS 1

Adam Bruštík - výborný prospěch

P1

Veronika Mahdalová za výborné studijní výsledky - 1,08.

OA2

Kateřina Hrabalová - reprezentace školy (sport, burza středních škol)
Denisa Tymonová - výborný studijní prospěch

SC2

Aneta Fialová za prospěch s průměrem 1,2 a spolehlivou práci pokladníka

Anetu Kandrnálová za prospěch s vyznamenáním

Tereza Rachůnková - za příkladnou prezentaci oboru Sociální činnost

S 2

Josef Zaduban -  výborný prospěch

ME2A

Jakub Kučera (⌀1,43) výborný prospěch, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

Pavel Horký (⌀1,36) výborný prospěch, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

ME 2B

Zemánek Michal prospěch s vyznamenáním  1,07 , zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

Vít Štědronský – prezentace školy a práce pro třídní kolektiv


K 2

Kovář David za velmi dobrý prospěch

Vítková Monika za velmi dobrý prospěch

KS 2

Bohdan Myhas z důvodu vynikajících studijních výsledků

OA3

Michaela Štecherová (výborné studijní výsledky )

Karolína Vajdíková (zodpovědný přístup ke studiu a výborné studijní výsledky)

SC3

Matochová Tereza - za 1. místo ve šk. k. Olympiády v českém jazyce a za vynikající prospěch
Dudová Vendula - za velmi dobrý prospěch a za práci pro třídní kolektiv

S 3

Lukáš Lysáček  za 1. místo ve Strojírenské olympiádě a za vynikající studijní výsledky (v 1. pololetí prospěl s průměrem 1,3).

ME 3

Tomáš Janečka za velmi dobrý prospěch

K 3

Kristýna Jančářová za výborný prospěch a příkladnou prezentaci školy na praxi

KS 3

Martin Doležal - za velmi dobré výsledky v teoretické výuce i v odborném výcviku
Ondřej Kovář – reprezentace školy na celostátním kole soutěže oboru karosář

OA4

Aneta Rusmanová - výborný prospěch po celou dobu studia, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv
Blanka Pavelčíková - výborný prospěch po celou dobu studia,  zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

SC4

1. Hořínková Nikola - za reprezentaci, účast v soutěžích a mezinárodní spolupráci Comenius
2. Vaculová Jitka - za výborný prospěch ve studiu - nyní 1,29
3. Pechová Markéta - za reprezentaci a účast v SOČ

S 4

František Halík z důvodu vynikajících studijních výsledků a za reprezentaci školy na soutěžích Formule 1 a strojírenské olympiádě

ME 4

Filip Kočica-vynikající studijní prospěch a reprezentace školy na SOČ
Lukáš Pinďák-vynikající studijní prospěch a reprezentace školy na SOČ
Tomáš Krajsa-vzorná prezentace závěrečné práce a reprezentace školy na SOČ