Na zkušenou do školky před 3 dny, 17.4.2019 - Radost v každém dětském úsměvu
Maturitní dění je v plném proudu před 4 dny, 16.4.2019 - Cesta za získáním maturitního vysvědčení nabírá obrátky
Facebook Like Box

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy

před 12 dny, 8.4.2019 NEJ žáci 2019

Příkladné studijní výsledky, mimořádné sportovní výkony, úspěchy na soutěžích, reprezentace školy, práce pro třídní kolektiv, ale také talent či výjimečné záliby našich žáků. To a mnohé další bylo důvodem tradičního setkání ředitele školy s žáky nominovanými na ocenění.

V letošním roce získalo ocenění celkem 40 žáků, kteří si svůj „vítězný pohár" převzali přímo z rukou ředitele školy.

Kdo dosáhl na tento cenný post, a dostal se tak do letošní pomyslné síně slávy, se podívejte níže.

Všem NEJLEPŠÍM ŽÁKŮM ŠKOLY pro rok 2019 gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!


V rámci jednotlivých tříd ředitel školy ocenil tyto žáky:

SC1

----

VS1

Dianu Olšákovou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, zastupování třídy na studentské radě a za moderování školní akademie a školního plesu.

Vlaďku Trefilovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1A

Jakuba Hrošíka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1B

Dominiku Vykydalovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME1

Jakuba Mošťka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a za výjimečné mimoškolní aktivity – Jakub hraje na 5 hudebních nástrojů, působí ve dvou cimbálových skupinách a jedné multiinstrumentální.                                                                                 

Davida Chrástka - za mimořádné mimoškolní aktivity - David je učitelem parkuru, hraje ve Slováckém divadle a rapuje své autorské písně.

KE1

Ondřeje Ševčíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a práci pro třídní kolektiv.

K1

-------

S2A

Jakuba Surého - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, ale také za to, že se jeho slovu ve třídě věnuje pozornost.

Petra Krchňáčka – Petr je nesmírně angažovaný student, výborný řečník, člen všemožných výborů a rad – toto jeho členství však rozhodně není kvůli úlevám z výuky.

S2B

Jana Okénku- za výborné studijní výsledky (průměr 1,0), příkladný přístup ke studiu a pomoc spolužákům se zvládáním učiva ve škole, především pak na Domově mládeže.

SC2

Vendulu Daňkovou - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Markétu Štědronskou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 3. místo ve školním kole Olympiády v ČJ.

Jakuba Janíka - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a pomoc na Letním příměstském táboře.

VS2

Elišku Kalužovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Adama Kazíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci školy.

ME2A

Lukáše Zadubana - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME2B

----------

K2

Nikolu Konečnou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Michala Jelínka – za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

KE2

Radima Lukáše a Martina Koželu - oba za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a spolehlivou práci v odborném výcviku i ve firmě.

KS2

Václava Husaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

P2

Bohdan Myhas - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci třídy na školní akademii.                                                                                                   

Viktor Šimíček - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S3A

Libora Kubiše - za výborné studijní výsledky a vzorné plnění studijních povinností.

Adama Říhu - za reprezentaci školy v orientačním běhu a za závod LH24.

S3B

Vojtěcha Hermana - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a úspěšnou účast v soutěžích.

SC3

Michaelu Hlavatou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a vzorný přístup k plnění povinností.

ME3

Jan Holba - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Víta Hausmajera - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a tvorbu videí ze školních akcí.

KE3

----------

KS3

Báru Dohnalovou – za práci na praxi ve firmě nad rámec povinností.

OK3

Tomáše Hamšíka -  za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

OA4

Adrianu Martinickou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu

a reprezentaci školy.

SC4

Štěpánku Kohoutkovou - za vynikající studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu – Štěpánka vždy prospěla s vyznamenáním.

Sáru Drblíkovou - za aktivní účast na sportovních soutěžích - školních i mimoškolních, po celou dobu studia.

Adélu Surou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 1. místo v soutěži SŠ v rámci projektu "Marketing a propagace Slezské univerzity".

S4

Petra Kaluse - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a aktivní práci pro třídní kolektiv.                                                                                                                 

Robina Juráska - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.                

Lukáše Miškaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4A

Romana Popelku - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4B

Filipa Lekeše - jako nejlepšího sportovce školy.