Soutěžte s námi! před 19 dny, 1.7.2019 - Zábava na léto
Čas loučení před 5 dny, 15.7.2019 - Tábor Škola hrou aneb Týden středoškolákem je u konce
Facebook Like Box

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy

před 3 měsíci, 8.4.2019 NEJ žáci 2019

Příkladné studijní výsledky, mimořádné sportovní výkony, úspěchy na soutěžích, reprezentace školy, práce pro třídní kolektiv, ale také talent či výjimečné záliby našich žáků. To a mnohé další bylo důvodem tradičního setkání ředitele školy s žáky nominovanými na ocenění.

V letošním roce získalo ocenění celkem 40 žáků, kteří si svůj „vítězný pohár" převzali přímo z rukou ředitele školy.

Kdo dosáhl na tento cenný post, a dostal se tak do letošní pomyslné síně slávy, se podívejte níže.

Všem NEJLEPŠÍM ŽÁKŮM ŠKOLY pro rok 2019 gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!


V rámci jednotlivých tříd ředitel školy ocenil tyto žáky:

SC1

----

VS1

Dianu Olšákovou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, zastupování třídy na studentské radě a za moderování školní akademie a školního plesu.

Vlaďku Trefilovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1A

Jakuba Hrošíka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1B

Dominiku Vykydalovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME1

Jakuba Mošťka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a za výjimečné mimoškolní aktivity – Jakub hraje na 5 hudebních nástrojů, působí ve dvou cimbálových skupinách a jedné multiinstrumentální.                                                                                 

Davida Chrástka - za mimořádné mimoškolní aktivity - David je učitelem parkuru, hraje ve Slováckém divadle a rapuje své autorské písně.

KE1

Ondřeje Ševčíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a práci pro třídní kolektiv.

K1

-------

S2A

Jakuba Surého - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, ale také za to, že se jeho slovu ve třídě věnuje pozornost.

Petra Krchňáčka – Petr je nesmírně angažovaný student, výborný řečník, člen všemožných výborů a rad – toto jeho členství však rozhodně není kvůli úlevám z výuky.

S2B

Jana Okénku- za výborné studijní výsledky (průměr 1,0), příkladný přístup ke studiu a pomoc spolužákům se zvládáním učiva ve škole, především pak na Domově mládeže.

SC2

Vendulu Daňkovou - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Markétu Štědronskou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 3. místo ve školním kole Olympiády v ČJ.

Jakuba Janíka - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a pomoc na Letním příměstském táboře.

VS2

Elišku Kalužovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Adama Kazíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci školy.

ME2A

Lukáše Zadubana - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME2B

----------

K2

Nikolu Konečnou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Michala Jelínka – za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

KE2

Radima Lukáše a Martina Koželu - oba za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a spolehlivou práci v odborném výcviku i ve firmě.

KS2

Václava Husaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

P2

Bohdan Myhas - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci třídy na školní akademii.                                                                                                   

Viktor Šimíček - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S3A

Libora Kubiše - za výborné studijní výsledky a vzorné plnění studijních povinností.

Adama Říhu - za reprezentaci školy v orientačním běhu a za závod LH24.

S3B

Vojtěcha Hermana - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a úspěšnou účast v soutěžích.

SC3

Michaelu Hlavatou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a vzorný přístup k plnění povinností.

ME3

Jan Holba - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Víta Hausmajera - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a tvorbu videí ze školních akcí.

KE3

----------

KS3

Báru Dohnalovou – za práci na praxi ve firmě nad rámec povinností.

OK3

Tomáše Hamšíka -  za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

OA4

Adrianu Martinickou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu

a reprezentaci školy.

SC4

Štěpánku Kohoutkovou - za vynikající studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu – Štěpánka vždy prospěla s vyznamenáním.

Sáru Drblíkovou - za aktivní účast na sportovních soutěžích - školních i mimoškolních, po celou dobu studia.

Adélu Surou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 1. místo v soutěži SŠ v rámci projektu "Marketing a propagace Slezské univerzity".

S4

Petra Kaluse - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a aktivní práci pro třídní kolektiv.                                                                                                                 

Robina Juráska - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.                

Lukáše Miškaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4A

Romana Popelku - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4B

Filipa Lekeše - jako nejlepšího sportovce školy.