"Cesty krve" před 20 minutami, 24.10.2017 - SC2 na konferenci
Hosté z Fullbrightovy komise před 4 dny, 20.10.2017 - Mezinárodní spolupráce
Žádné akce k zobrazení
Facebook Like Box

Ocenění NEJLEPŠÍCH ŽÁKŮ ŠKOLY

před 4 roky, 29.4.2014 Bez zápasu nelze nosit věnce vítězství                 


Výborný prospěch, vyznamenání, účast na nejrůznějších soutěžích, angažovanost při školních akcích, práce pro školu. Takové a další byly důvody, za které byli oceněni někteří žáci naší školy. Slavnostního vyznamenání se nemohl uchopit nikdo jiný než samotný ředitel školy, který se včera odpoledne setkal s nejlepšími studenty letošního školního roku u malého občerstvení.


Pro řadu studentů nebylo toto setkání žádnou novinkou. Své postavení mezi nejlepšími žáky si někteří drží i celé 4 roky, atak se drobné pozornosti, které si studenti na památku svých úspěchů odnášeli, staly pro mnohé jen další trofejí do sbírky na poličce;)


                                                                                                                                                           AJé


Tady se můžete podívat na jména těch, kteří se zasloužili o toto čestné vyznamenání:



OA1

Michaela Štecherová - prospěch s vyznamenáním, 1. místo v Přírodovědném klokanu

Zuzana Kročová - za velmi dobré studijní výsledky, 2. místo v Přírodovědném klokanu, reprezentace školy

SC1

Tereza Matochová - prospěla s vyznamenáním, 3. místo na Olympiádě z ČJL a v soutěži Přírodovědný klokan

S 1

Lukáš Lysáček - za velmi dobré studijní výsledky

ME 1A

Tomáš Janečka - za vynikající prospěch

K 1

Kristýna Jančářová - za výborný prospěch a práci pro třídní kolektiv

KS 1

Robert Haloda - za velmi dobré studijní výsledky

Martin Doležal - za velmi dobré studijní výsledky

P1

Markéta Klemová - za velmi dobré studijní výsledky

OA2

Aneta Rusmanová - má vynikající prospěch, průměr 1,00, aktivně se zapojila do projektu Comenius

SC2

Lucie Maršálková - za velmi dobré studijní výsledky

S 2

Tereza Bobčíková - za prospěch s vyznamenáním a aktivní účast v projektu Comenius

ME 2A

David Stach, Petr Javořík – výrazně se zapojují nejen do třídních aktivit (akademie, studentská rada), ale i do akcí školy (časopis na webových stránkách i v tištěné podobě, prezentace na DOD)

ME2B

Lukáš Pinďák - vynikající výsledky ve vzdělávání
Adam Koudela - pomoc při aplikaci ipadů do výuky - SOČ


K 2

Vlastimil Juřík - vynikající studijní výsledky

KS 2

Michal Michalec - za výborné studijní výsledky (prospěch s vyznamenáním)

OA3

Kateřina Prajzová - vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ

Anna Voglová - vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ

SC3

Veronika Smolková - velmi dobrý prospěch

L 3

Martina Bruštíková - vynikající studijní výsledky a úspěšně se účastní různých vědomostních soutěží pořádaných školou
Ondřej Parýzek - vynikající studijní výsledky a úspěšně se účastní různých vědomostních soutěží pořádaných školou

S 3

Pavel Bublík - za velmi dobrý prospěch, průměr 1,5, nejlepší žák třídy

ME 3

Hefka Pavel -výborné studijní výsledky

Polehňa Dominik -výborné studijní výsledky

K 3

Elena Tomková - za dlouhodobé vynikající studijní výsledky

KS 3

Radek Maňásek - výborné studijní výsledky, oceněn cenou GŘ SUB za nejlepšího žáka tříletých učebních oborů v oblasti strojírenství

Václav Dleštík – reprezentace školy, 3. místo v celostátním finále soutěže odborných dovedností oboru Strojní mechanik

VS4

Karel Hladiš:
- úspěšná reprezentace v krajském kole soutěže v grafických disciplínách a reprezentace školy v dalších soutěžích a olympiádách, práce v projektu Commenius
- výborné studijní výsledky po dobu celého studia

Jitka Aradszká:
- práce v projektu Commenius, reperezentace školy v různých soutěžích a olympiádách, - prospěch 1,00 téměř po celou dobu studia

SP4

Frňková Vendula - za velmi dobré studijní výsledky

PL 4

Eva Adamcová za výborný prospěch po celé 4 roky studia

TL 4

Richard Hauerland - za výborný prospěch1,2
Tomáš Jankůj - za výborný prospěch1,2

S 4

Stanislav Ficenc - za vynikající prospěch během celého studia, vítězství na celostátní soutěži v programování CNC strojů

ME 4


Marek Šojdr - za vynikající prospěch během celého studia, reprezentace školy v SOČ