Soutěžte s námi! před 2 měsíci, 1.7.2019 - Zábava na léto
Výběrové řízení na místo projektového manažera úseku celoživotního vzdělávání před 2 dny, 20.8.2019 - Projektový manažer
Facebook Like Box

Ohlédnutí za táborem

před 5 roky, 5.8.2014 Škola hrou aneb týden středoškolákem

Vážení rodiče, milé děti,

ve dnech 27. 7. – 1. 8. 2014 jsme pro Vás uspořádali I. ročník netradičního příměstského tábora Škola hrou aneb týden středoškolákem.  

Tábor, jehož hlavním smyslem bylo děti pobavit, ale současně i něco zajímavého naučit, se těšil velkému úspěchu. Celkem 27 dětí opustilo na začátku srpna s úsměvem na tváři brány naší školy. Mladí táborníci, kteří si vyzkoušeli práci s nejmodernější technikou, ale i s klasickým ponkem, si sebou odnesli nejenom spoustu nezapomenutelných zážitků a zajímavých zkušeností, ale také řadů vlastnoručních výrobků, díky kterým si zábavnou a hravou formou vyzkoušeli, čemu všemu se můžou středoškoláci na Střední průmyslové škole a Obchodní akademii učit.

Tímto bychom rádi poděkovali našim malým středoškolákům za obrovské nadšení, elán a bojovného ducha s jakým přistupovali ke každodennímu rozmanitému programu, ale také rodičům za projevenou důvěru. Vzhledem k pozitivním ohlasům, kterými jste plnili naše e-mailové schránky, Vám již nyní můžeme slíbit, že se potkáme i napřesrok.


                                                                                                                                                                         AJé