72 hodin před 5 dny, 14.10.2019 - SC1
XI. ročník týdne sociálních služeb v ČR před 5 dny, 14.10.2019 - „Nikdo nemiluje život tak jako starý člověk.“ Sofoklés
Facebook Like Box

Podívejte se, jaký byl letošní rockový SPŠOA fest

před 6 roky, 4.6.2013 Myslíte si, že není možné uspořádat v dopoledních hodinách výborný rockový koncert? Pokud takový názor máte, rádi bychom vám ho vyvrátili. Naše škola totiž uspořádala v úterý dopoledne SPŠOA fest 2013, na kterém nijak nebylo poznat, v jakém čase se vlastně koná.

Obě pozvané kapely, Frozenfire a Moonside, předvedly výborné výkony a vytvořily atmosféru jako na pravém večerním či nočním koncertu. Tyto koncerty přitom byly dva, nejdříve kapely hrály pro žáky naší střední školy, poté pro žáky uherskobrodských základních škol. Tito žáci se ukázali jako skvělí fanoušci, protože nemálo z nich prožilo koncert s rukama nad hlavou před pódiem.  

Chtěli bychom i takto na webu poděkovat všem muzikantům, mezi kterými byli mimo jiné i dřívější a současní studenti naší školy. Kluci (a jedna dívka za bubny) ukázali, že jsou talentovanými muzikanty a my jim držíme palce v dalším hraní i osobním životě.

Postupně najdete tady na stránkách několik videoukázek, kterými vám atmosféru na koncertě přibližíme. Podívejte se také na fotografie, které nafotil pan učitel Petr Kaisler.

Jsme také rádi, že jsme tímto našim SPŠOA festem mohli přispět na dobrou věc. Výtěžek z koncertu totiž věnujeme na pomoc lidem, které postihly záplavy v Komni a Bystřici pod Lopeníkem.

RB

Můžete si poslechnout povídání s členy obou kapel

Fotogalerie z koncertu

Je začátek koncertu pro základní školy, první vystoupila skupina Moonside, která začala pěkně zostra