Dny otevřených dveří za 10 dnů, 2.12.2018 - [Těšíme se na Vás]
Stužkovací večírek před 2 dny, 19.11.2018 - Třída P2
Facebook Like Box

Tábor Škola hrou aneb týden středoškolákem je zpět

před 5 měsíci, 9.7.2018 Opět po roce

Dnešním dnem jsme odstartovali pátý ročník letního příměstského tábora Škola hrou aneb týden středoškolákem. V letošním roce jsme se sešli v hojném počtu více než šesti desítek dětí. První den jsme začali zvesela – seznamovací hry a jedinečná zábava plná nových zážitků mohla dostat zelenou. Děti si vyzkoušely práci s keramikou, lámaly si své chytré hlavičky nad strojírenským kvízem a podívaly se i do 3D kina. Poté dostaly možnost dát průchod své fantazii a technickému talentu prostřednictvím 3D modelování a elektro stavebnice Boffin.  

To však nebylo ani zdaleka všechno. Naši malí táborníci si měli možnost vyzkoušet i další zajímavé technologie, jako jsou roboti či termokamera. O přebytek nekonečné dětské energie se tradičně postarala pohybová hra kinect, která vždy zaručené rozproudí i toho nejunavenějšího táborníka.

Veškerých aktivit se děti účastnily v závislosti na svém věku, dle kterého jsme je rozdělili do dvou skupin – tedy na starší táborníky a mladší táborníky. Ve stejném duchu bude pokračovat celý táborový týden. Vše tak, aby se u nás dětem co nejvíce líbilo a veškeré aktivity si maximálně užily.

Těšíme se opět zítra.