Prima školení od Primy před 4 dny, 16.5.2019 - Exkurze
Po stopách Komenského se třídou ME1 před 5 dny, 15.5.2019 - SPŠOA
Facebook Like Box

Tábor Škola hrou aneb týden středoškolákem je zpět

před 11 měsíci, 9.7.2018 Opět po roce

Dnešním dnem jsme odstartovali pátý ročník letního příměstského tábora Škola hrou aneb týden středoškolákem. V letošním roce jsme se sešli v hojném počtu více než šesti desítek dětí. První den jsme začali zvesela – seznamovací hry a jedinečná zábava plná nových zážitků mohla dostat zelenou. Děti si vyzkoušely práci s keramikou, lámaly si své chytré hlavičky nad strojírenským kvízem a podívaly se i do 3D kina. Poté dostaly možnost dát průchod své fantazii a technickému talentu prostřednictvím 3D modelování a elektro stavebnice Boffin.  

To však nebylo ani zdaleka všechno. Naši malí táborníci si měli možnost vyzkoušet i další zajímavé technologie, jako jsou roboti či termokamera. O přebytek nekonečné dětské energie se tradičně postarala pohybová hra kinect, která vždy zaručené rozproudí i toho nejunavenějšího táborníka.

Veškerých aktivit se děti účastnily v závislosti na svém věku, dle kterého jsme je rozdělili do dvou skupin – tedy na starší táborníky a mladší táborníky. Ve stejném duchu bude pokračovat celý táborový týden. Vše tak, aby se u nás dětem co nejvíce líbilo a veškeré aktivity si maximálně užily.

Těšíme se opět zítra.