Soutěžte s námi! před 2 měsíci, 1.7.2019 - Zábava na léto
Výběrové řízení na místo projektového manažera úseku celoživotního vzdělávání před 2 dny, 20.8.2019 - Projektový manažer
Facebook Like Box

Tým F1 INF1NITY má další skvělé partnery - firmu PRECIZ Napajedla a Evektor Kunovice

před 1 rokem, 20.6.2018 Poslední dny do finále

Členové týmu INF1NITY neustále pracují na tom, aby svou školu co nejlépe reprezentovali na celostátním finále, které proběhne o víkendu 23. a 24. června v Technickém muzeu v Praze.

Uplynulé dny všech členů týmu byly ve znamení tvorby konstrukční dokumentace, výroby samolepek, vizitek, práce na Facebooku, Instragramu, webových stránkách týmu, návrhu potisku triček a prezentačního boxu. Samotná výroba formule nemohla zůstat stranou. Díky pomoci pana učitele Dubravy a možnosti práce na CNC strojích na školní dílně máme zhotovená těla formulí, která čeká broušení, tmelení, lakování a reklamní polep. Pak provedeme dlouho očekávanou montáž. Děkujeme i dalším panům učitelům praxe, tj. panu Mahdalíčkovi, Janků a Urbánkovi za výpomoc s konvenčními stroji.

Slova díky patří i dalším dvěma firmám, a to firmě PRECIZ Napajedla, která nám poskytla potřebný a velmi štědrý finanční dar na soutěž a kunovické firmě EVEKTOR za možnost kvalitního 3D tisku více než 30 kusů součástek do našich formulí. Pokud má někdo z Vás bydliště blízko Napajedel a stále nemá letní brigádu nebo přímo hledá práci, ve firmě Preciz ji nabízí.

Podpořte nás a dejte nám like na FB: Team Infinity - F1 in schools. Po návratu z Prahy všechny FB fanoušky slosujeme a některé obdarujeme našimi drobnými reklamními předměty :)

Tým INF1NITY