12. 2. |
08:00 |
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová |
Alpské lyžování |
Sjezd – ženy |
12. 2. |
09:30 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Střední můstek + 10 km |
12. 2. |
10:30 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Střední můstek + 10 km |
12. 2. |
13:30 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Střední můstek + 10 km |
12. 2. |
15:15 |
Antonín Brož, Lukáš Brož |
Saně |
Dvojice |
12. 2. |
16:45 |
Antonín Brož, Lukáš Brož |
Saně |
Dvojice |
12. 2. |
18:00 |
Hokej – muži |
Hokej |
Česká republika |
– |
Švédsko |
12. 2. |
18:30 |
Šárka Pančochová |
Snowboarding |
U-rampa – ženy |
13. 2. |
07:15 |
Marek Skala |
Akrobatické lyžování |
Slopestyle – muži |
13. 2. |
11:00 |
Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová |
Běh na lyžích |
10 km – ženy |
13. 2. |
11:25 |
Vojtěch Loudín |
Short-track |
1000 m – muži |
13. 2. |
15:00 |
Karolína Erbanová |
Rychlobruslení |
1000 m – ženy |
13. 2. |
15:00 |
Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík |
Biatlon |
20 km – muži |
13. 2. |
16:00 |
Tomáš Verner, Michal Březina |
Krasobruslení |
Muži |
14. 2. |
08:00 |
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal |
Alpské lyžování |
Superkombinace – muži |
14. 2. |
09:00 |
Hokej – muži |
Hokej |
Česká republika |
– |
Lotyšsko |
14. 2. |
11:00 |
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým |
Běh na lyžích |
15 km – muži |
14. 2. |
12:30 |
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal |
Alpské lyžování |
Superkombinace – muži |
14. 2. |
15:00 |
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová |
Biatlon |
15 km – ženy |
14. 2. |
17:15 |
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura |
Skoky na lyžích |
Velký můstek – muži |
14. 2. |
18:30 |
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura |
Skoky na lyžích |
Velký můstek – muži |
15. 2. |
08:00 |
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová |
Alpské lyžování |
Super-G – ženy |
15. 2. |
11:00 |
Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová |
Běh na lyžích |
Štafeta 4×5 km – ženy |
15. 2. |
11:00 |
Kateřina Novotná |
Short-track |
1500 m – ženy |
15. 2. |
18:00 |
Hokej – muži |
Hokej |
Švýcarsko |
– |
Česká republika |
16. 2. |
08:00 |
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal |
Alpské lyžování |
Super-G – muži |
16. 2. |
08:00 |
Eva Samková |
Snowboarding |
Snowboardcross – ženy |
16. 2. |
11:00 |
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým |
Běh na lyžích |
Štafeta 4×10 km – muži |
16. 2. |
15:00 |
Martina Sáblíková, Karolína Erbanová |
Rychlobruslení |
1500 m – ženy |
16. 2. |
16:00 |
Ondřej Moravec, Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr |
Biatlon |
15 km s hromadným startem – muži |
17. 2. |
08:00 |
Emil Novák, David Bakeš |
Snowboarding |
Snowboardcross – muži |
17. 2. |
15:00 |
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová |
Biatlon |
12,5 km s hromadným startem – ženy |
17. 2. |
17:15 |
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura |
Skoky na lyžích |
Družstva – muži |
17. 2. |
18:15 |
Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura |
Skoky na lyžích |
Družstva – muži |
18. 2. |
08:00 |
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová |
Alpské lyžování |
Obří slalom – ženy |
18. 2. |
09:30 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Velký můstek + 10 km |
18. 2. |
10:30 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Velký můstek + 10 km |
18. 2. |
10:30 |
Kateřina Novotná |
Short-track |
1000 m – ženy |
18. 2. |
11:15 |
Vojtěch Loudín |
Short-track |
500 m – muži |
18. 2. |
13:00 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Velký můstek + 10 km |
19. 2. |
06:15 |
Ester Ledecká |
Snowboarding |
Paralelní obří slalom – ženy |
19. 2. |
08:00 |
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal |
Alpské lyžování |
Obří slalom – muži |
19. 2. |
10:15 |
Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová |
Běh na lyžích |
Týmový sprint – ženy |
19. 2. |
11:06 |
Martin Jakš, Aleš Razým |
Běh na lyžích |
Týmový sprint – muži |
19. 2. |
14:30 |
Martina Sáblíková |
Rychlobruslení |
5000 m – ženy |
19. 2. |
15:30 |
Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup, Veronika Vítková, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec |
Biatlon |
Smíšená štafeta 2×6 + 2×7,5 km |
19. 2. |
16:00 |
Elizaveta Ukolová |
Krasobruslení |
Ženy |
20. 2. |
08:45 |
Tomáš Kraus |
Akrobatické lyžování |
Skikros – muži |
20. 2. |
09:00 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Družstva |
20. 2. |
12:00 |
Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík |
Severská kombinace |
Družstva |
21. 2. |
08:45 |
Nikol Kučerová, Andrea Zemanová |
Akrobatické lyžování |
Skikros – ženy |
21. 2. |
13:45 |
Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová |
Alpské lyžování |
Slalom – ženy |
21. 2. |
15:30 |
Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová |
Biatlon |
Štafeta 4×6 km – ženy |
22. 2. |
06:15 |
Ester Ledecká |
Snowboarding |
Paralelní slalom – ženy |
22. 2. |
10:30 |
Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová |
Běh na lyžích |
30 km – ženy |
22. 2. |
13:45 |
Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal |
Alpské lyžování |
Slalom – muži |
22. 2. |
15:30 |
Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr |
Biatlon |
Štafeta 4×7,5 km – muži |
22. 2. |
17:30 |
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba |
Boby |
Čtyřbob – muži |
22. 2. |
19:00 |
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba |
Boby |
Čtyřbob – muži |
23. 2. |
08:00 |
Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým |
Běh na lyžích |
50 km – muži |
23. 2. |
10:30 |
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba |
Boby |
Čtyřbob – muži |
23. 2. |
12:00 |
Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba |
Boby |
Čtyřbob – muži |