Výborné studijní výsledky, mimořádné sportovní výkony, úspěchy na nejrůznějších soutěžích, reprezentace školy či práce pro třídní kolektiv. To a mnohé další bylo důvodem včerejšího setkání ředitele školy s žáky nominovanými na toto tradiční ocenění.
V tomto roce bylo oceněno celkem 52 žáků. Svou trofej si převzali za doprovodu slov plných uznání a chvály přímo z rukou ředitele školy PaedDr. Rostislava Šmída a jeho zástupce Ing. Petra Maťka.
Níže se dočtete jména všech úspěšných žáků, včetně důvodů jejich ocenění.
Všem NEJLEPŠÍM ŽÁKŮM ŠKOLY pro rok 2018 ještě jednou gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů!
SC1 |
Vendula Daňková a Markéta Štědronská – za vynikající prospěch |
VS1 |
Eliška Kalužová – za vynikající studijní výsledky (nejlepší prospěch ve třídě) a za zodpovědný přístup ke studiu |
S1A |
Jakub Surý – za výborný prospěch Petr Ulčík – za práci pro třídní kolektiv |
S1B |
Okénka Jan – za vyznamenání v 1. pololetí a za kvalitní a spolehlivou přípravu na výuku Herdin Dimitrij – za vyznamenání v 1. Pololetí, za aktivitu ve výucea bohatý přehled o probíraných odborných problematikách |
ME1A |
Lukáš Zaduban – za výborný prospěch |
ME1B |
Pavel Hájek – za dobré studijní výsledky, práci pro kolektiv a ochotu pomáhat |
KE1 |
Kožela Martin – za prospěch s vyznamenáním (1,5) Černák Radim – za velmi dobrý prospěch (1,6) |
K1 |
Nikola Konečná – výborný studijní prospěch |
KS1 |
Jiří Vašíček – prospěch s vyznamenáním (1,4) |
P1 |
Bohdan Myhas – výborný prospěch (1,3) |
S2A |
Libor Kubiš – za výborný prospěch a vzorné plnění všech studijních povinností |
S2B |
Vojtěch Herman – za prospěch s vyznamenáním a práci pro třídní kolektiv (akademie, studentská rada) Jiří Janeska – za reprezentaci školy ve sportovních soutěžích (florbal, futsal…) |
SC2 |
Sabina Mičulková – za celkovou zodpovědnost a svědomitost při plnění svých povinností a hlavně za aktivní práci pro třídu i školu (nácvik vystoupení na ples i školní akademii) a další práci pro třídu |
ME2 |
Jan Holba – za vynikající prospěch (1,07) Dušan Kratochvíl – za vynikající prospěch (1,21) |
OK2 |
Radek Kobzinek a Tomáš Hamšík – za vynikající prospěch |
KE2 |
Filip Polách – za dobré studijní výsledky a příkladný přístup k práci v odborném výcviku |
KS2 |
Marek Zemčík (strojní mechanik), kvůli jeho: – pracovitosti, – spolehlivosti, – výbornému hodnocení na dílnách (od 1. ročníku po současnost si drží známku „výborně“), – nekonfliktnosti (žádnému napomenutí za celou školní docházku) |
P2 |
——– |
OA3 |
Adriana Martinická – za výborný prospěch (1,0) a práci pro třídu |
SC3 |
Štěpánka Kohoutková – za nejlepší prospěch za celé studium a za opakovanou pomoc při prezentaci školy |
S3 |
Petr Kalus – za vynikající prospěch (1,1) |
ME3A |
Roman Popelka – za vynikající prospěch (1,00) a výrazné zlepšení prospěchu proti dřívějším ročníkům |
ME3B |
Adama Trtka – za prospěch s vyznamenáním (za výborné studijní výsledky) |
KE3 |
Jan Výstup – výborné studijní výsledky během tříletého studia, obětavou práci pro třídní kolektiv a neutuchající zájem o vzdělání |
KS3 |
Tibor Pešek – z důvodu výborného prospěchu po celou dobu studia |
OA4 |
Terezie Durďáková a Denisa Tymonová – za dlouhodobý výborný prospěch |
SC4 |
Aneta Fialová – za vynikající prospěch a práci pro třídní kolektiv, za účast v krajském kole Olympiády v českém jazyce |
S4 |
Josef Zaduban – za vynikající studijní výsledky v průběhu studia Tomáš Kautský – za vynikající studijní výsledky v průběhu studia |
ME4A |
Lukáš Macháček a Pavel Horký – oba za velmi dobrý prospěch |
ME4B |
Vít Štědronský – za práci pro třídní kolektiv a reprezentaci školy na burzách škol |
https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-23042/img/64dc4a6380bc23cea99dadff858f0a7c.jpg