Chceš se stát našim žákem? Čti dál... před 5 měsíci, 13.10.2020 - Jednoduše a přehledně
Hledáme posilu do našeho týmu před 15 dny, 18.2.2021 - Staňte se jedním z nás
Facebook Like Box

AutoškolaChceme Vám touto formou poskytnout informace, které budete potřebovat k získání řidičského oprávnění.

Naše autoškola přijímá žadatele z řad studentů i široké veřejnosti.

Poskytujeme služby k získání řidičského oprávnění skupiny B.Jak se přihlásit?

Nejprve se informujte telefonicky nebo emailem o aktuální obsazenosti kurzu, poté bychom společně naplánovali vhodný začátek Vašeho výcviku. Upozorňujeme, že kurz můžete ukončit nejdříve v den svých 18. narozenin. Průměrná délka kurzu je 2 měsíce.  Před samotným zahájením musíte absolvovat prohlídku u lékaře. Tiskopis (lékařský posudek a prohlášení posuzované osoby) naleznete níže. Lékařská prohlídka má platnost 3 měsíce, proto je vhodné znát termín zahájení Vašeho kurzu, abyste vše vhodně načasovali. Dalším krokem je vyplnění přihlášky. Pokud jste mladší 18 let, musí přihlášku podepsat i Váš zákonný zástupce. 

Vyplněné a potvrzené dokumenty nám přineste a vzájemně si potvrdíme termín zahájení.Organizace výuky a výcviku

Kurz se skládá ze dvou vzdělávacích částí, teoretické výuky a praktického výcviku. Teoretická výuka je prováděna formou individuálního studijního plánu. Veškeré informace o předmětech výuky a studijních materiálech získáte v úvodní hodině. Teoretická výuka probíhá v učebně autoškoly na adrese Nivnická 1781 v Uherském Brodě (areál Slováckých strojíren) v odpoledních hodinách jeden den v týdnu v rozsahu 2 vyučovacích hodin (2 x 45 minut). Součástí této výuky je i zdravotnická příprava.

Výcvik (praktické jízdy) je prováděn podle předem domluveného plánu. Je zapotřebí absolvovat minimální počet hodin, což je 28. Pokud je tento počet nedostačující, po konzultaci s učitelem můžete výcvik navýšit. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut a jezdí se 2 hodiny denně. Do výcviku jsou zařazeny ještě 2 hodiny praktické údržby vozidla.


Závěrečná zkouška

Po ukončení výuky a výcviku následuje závěrečná zkouška, ta se koná na Městském úřadě v Uherském Brodě. Budete přezkoušeni z teoretické části formou testu v elektronické podobě. Test obsahuje 25 otázek a na jeho vyplnění je stanoven časový limit 30 minut. Po úspěšném absolvování testové části pokračuje zkouška praktickou částí. Zde jste ústně přezkoušeni z kontroly vozidla před jízdou a poté z praktické jízdy v délce minimálně 40 minut.  Pokud jste i v této části byli úspěšní, tak jste se stali držiteli řidičského oprávnění.  Jestliže se Vám nepovedla teoretická zkouška, tak k praktické části nejste připuštěni. V případě neúspěšnosti v kterékoliv části opakujete pouze tu, ve které jste neuspěli.  Nebuďte smutní, neúspěch je přirozenou součástí života. Po domluvě s úřadem Vás přihlásíme k opravné zkoušce. Zkouška je zpoplatněna částkou 700 Kč. Opravná zkouška z teorie je ve výši 100 Kč a praktické jízdy ve výši 400 Kč. Výše uvedené poplatky se platí v pokladně příslušného úřadu.


Další služby


Školení řidičů referentů

Další službou, kterou poskytujeme, je i školení řidičů referentů. Toto školení je určeno jak pro organizace, tak i jednotlivce. Ke školení je zpracována příslušná dokumentace, osnova a prezenční listina, která zůstává v organizaci jako doklad o proškolení. Cena školení je 200 Kč za osobu.

Kondiční jízdy

Pro držitele řidičského oprávnění, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozidla, nabízíme možnost kondičních jízd v našem výcvikovém vozidle.  Cena této služby je 300 Kč/hodina.


Ceník

Aktuální cena kurzovného je 8 900 Kč.

Doplňkový výcvik 300 Kč /hodina.
Poštovní adresa

Autoškola Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod
Nivnická 1781
688 01 Uherský Brod
Kontakt

autoskola@spsoa-ub.cz

Pavel Urbánek

tel: 572 622 914
Mobil: 730 844 801

Číslo účtu: 18032721/0100