Výběrové řízení před 7 hodinami, 28.7.2021 - Výběrové řízení SPŠ a OA Uherský Brod v projektu „Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II“
Šikovné ručičky našich táborníků před 12 dny, 16.7.2021 - Tohle nás baví
Facebook Like Box

Jednou budem dál… znělo aulou SPŠOA. Přidal se i Thom Artway

před 2 roky, 18.11.2019 Studentská akce


S velkým nadšením a euforií opouštěli studenti SPŠOA Uh. Brod v pátek 15. 11. 2019 svou školu, která se zapojila do celorepublikových oslav a připravila studentskou akci s názvem Sametová…, jejímž cílem bylo oslavit 30. výročí sametové revoluce.

Celá akce se nesla v duchu studentského happeningu a organizátoři zvolili 3 různé formy: film s tematikou 17. listopadu 1989, prezentace studentů, které vytvořili v hodinách dějepisu, a nejočekávanější částí pak byl hudební blok.

Zazněly zde písně dobové i moderní, zpíval se Karel Kryl, žhavou současnou hudbu zastupoval student - raper Weve, samostatně vystoupil také bývalý absolvent školy Thom Artway, který byl oceněn bouřlivým potleskem. Školní sbor složený z učitelů i studentů s písní Jednou budem dál… rozezpíval celou aulu školy.

Cílem tohoto programu bylo připomenout, jak významnou roli sehráli studenti v moderních českých dějinách, a podpořit zájem dnešních mladých lidí o společenské dění v naší zemi.

MONIKA VLKOVÁ


Thom Artway


Raper Weve


Školní sbor


Naše úžasné publikum


Něco málo ze zákulisí