Klapla školní vrátka, maturitu máš, tak plav... před 4 dny, 20.5.2022 - Zpívá známá píseň z českého kultovního filmu Jak básníci přicházejí o iluze
Brno je zlatá loď... před 6 dny, 18.5.2022 - SPŠOA
Facebook Like Box

Přijímací zkoušky nanečisto

Pokyny a informace


Pokyny a informace
Pro naše uchazeče nabízíme možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto. Termín této přijímací zkoušky nanečisto je stanoven na středu 26. ledna. Konat se bude v prostorách naší školy.

Cílem přijímacích zkoušek nanečisto je, aby si uchazeči vyzkoušeli typy úloh a prošli si atmosférou zkoušek  na naší  střední škole. Před zahájením testů je zařazena instruktáž pro uchazeče týkající se způsobu vyplňování testů a pravidel povoleného chování.   Uchazeči zaznamenají odpovědi přímo do testu nebo do záznamového archu. S výsledky budou seznámeni mailem.


Zkoušky nanečisto jsou s administračním poplatkem 100 Kč !

Pokud máte o tuto zkoušku zájem, potvrďte to prosím co nejdříve e-mailem na adresu ajurenikova@spsoa-ub.cz     Do mailu uveďte jméno a příjmení, datum narození, kontakt na vás-telefon a připište, na kterém pracovišti budete chtít přijímací zkoušky nanečisto vykonat – buď Nivnická nebo Předbranská a pravděpodobný obor, na který se budete hlásit. Ostré přijímací zkoušky se budou konat pro jednotlivé obory následovně. Obory Strojírenství a Mechanik elektrotechnik v budově školy na ulici Nivnická, obory Sociální činnost a Veřejnosprávní činnost v budově na ulici Předbranská. Je proto vhodné si místo konání zkoušek nanečisto vybrat již s ohledem na Vaši pravděpodobnou budoucí volbu oboru.


Příklad přihlašovacích údajů:

Předmět: Přijímací zkoušky nanečisto

Text: Antonín Novák, 27. 3. 2001, 608 457 568, Nivnická, Strojírenství


Kapacita míst je omezená. Uchazeči budou upřednostněni dle pořadí přihlášení. Proto neváhejte s přihlášením!!    Po přihlášení obdržíte potvrzení o přihlášení a pokyny, popř. povolené pomůcky. Uzávěrka přihlášek je 21. 1. 2022!