TVS a reportáž z natáčení seriálů Řemeslo je cool... před 2 dny, 18.9.2020 - Klapka a jedem
Škola jako filmové studio před 4 dny, 16.9.2020 - Podpora řemesel
Facebook Like Box

Přijímací zkoušky nanečisto

Pokyny a informace


Níže naleznete potřebné informace a pokyny k přijímací zkoušce nanečisto,

dle místa konání:PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NANEČISTO 2020


Pro naše uchazeče nabízíme možnost vyzkoušet si přijímací zkoušky nanečisto. Termín této přijímací zkoušky nanečisto je stanoven na středu 29. ledna. Konat se bude v prostorách naší školy.

Cílem přijímacích zkoušek nanečisto je, aby si uchazeči vyzkoušeli typy úloh a prošli si atmosférou zkoušek  na naší  střední škole. Před zahájením testů je zařazena instruktáž pro uchazeče týkající se způsobu vyplňování testů a pravidel povoleného chování.   Uchazeči zaznamenají odpovědi přímo do testu nebo do záznamového archu. S výsledky budou seznámeni mailem.

Zkoušky nanečisto jsou s administračním poplatkem 100 Kč !

Bližší informace budou upřesněny a vyvěšeny na webových stránkách školy.

Pokud máte o tuto zkoušku zájem, potvrďte to prosím co nejdříve e-mailem na adresu ajurenikova@spsoa-ub.cz     Do mailu uveďte jméno a příjmení, datum narození, kontakt na vás-telefon a připište, na kterém pracovišti budete chtít přijímací zkoušky nanečisto vykonat – buď Nivnická nebo Předbranská a pravděpodobný obor, na který se budete hlásit. Ostré přijímací zkoušky se budou konat pro jednotlivé obory následovně. Obory Strojírenství a Mechanik elektrotechnik v budově školy na ulici Nivnická, obory Sociální činnost a Veřejnosprávní činnost v budově na ulici Předbranská. Je proto vhodné si místo konání zkoušek nanečisto vybrat již s ohledem na Vaši pravděpodobnou budoucí volbu oboru.


Příklad přihlašovacích údajů:

Předmět:

Přijímací zkoušky nanečisto

Text:

Antonín Novák, 27. 3. 2001, 608 457 568, Nivnická, Strojírenství

Kapacita míst je omezená. Uchazeči budou upřednostněni dle pořadí přihlášení. Proto neváhejte s přihlášením!!    Po přihlášení obdržíte potvrzení o přihlášení a pokyny, popř. povolené pomůcky.


Uzávěrka přihlášek je 22. 1. 2020!


Případné informace k Přijímacím zkouškám nanečisto: 

Ing. Petr Matěk, zástupce ředitele SPŠOA Uherský Brod 

Tel: 572 622960

Mail:   pmatek@spsoa-ub.cz