Den otevřených dveří před 3 hodinami, 17.1.2022 - Již tento týden
Soutěž Finanční gramotnost před 6 dny, 11.1.2022 - Známe vítěze školního kola
Facebook Like Box

Školní rezprezentační ples 2015

před 7 roky, 26.1.2015 V patnáctém roku třetího tisíciletí jsme po patnácté roztančili střevíce na našem Školním reprezentačním plese

V pátek 23. ledna 2015 se uskutečnil 15. ročník našeho populárního školního plesu. Po dlouhých letech zvonění pana Kubáně na školní zvonek, kterým bývá tradičně zahájen ples, měl svou premiéru pan Šachl, který jej  na pozici školníka od září nahradil. Slavnostního projevu se v čase 20:15 ujal pan ředitel, který věnoval studentům, kolegům a všem ostatním hostům několik milých slov.

Elegantní polonéza, která následovala, nemohla nechat jedinou duši bez emocí. Ladné pohyby našich studentek a mužná gesta jejich partnerů působily za doprovodu soundtracku ze známého filmu Piráti z Karibiku opravdu velmi majestátně.

Další zábava byla vložena opět do rukou našich studentů. Ti předvedli svá vtipná vystoupení, se kterými excelovali měsíc zpátky na Vánoční akademie.

Očekáváným hřebem večera byla jistě i bohatá tombola, která zaplnila téměř celé pódium. Vyhrávaly se drobné dárky, ale i televize, tablety a další lákavé ceny.

A co se dělo dál? To ať Vám už poví každý sám:)

AJé