International Law, Human Trafficking, and Refugees před 2 dny, 15.4.2021 - Studenti veřejné správy se zúčastnili mezinárodního semináře
Na návrat studentů jsme připraveni před 5 dny, 12.4.2021 - Čas je třeba efektivně využít
Facebook Like Box

Výlet do Plzně - Techmania 2014

před 7 roky, 25.6.2014 Skutečné dobrodružství nezažije ten, kdo sedí doma...


Včera 24. 6. 2014 jsme se vydali na dalekou cestu za jedinečným poznáním až do 387 km vzdálené Plzně. Našim cílem však nebyla ochutnávka vyhlášeného plzeňského piva, jak by se mohl leckdo domnívat, ale návštěva expozice Techmania 2014.

Zbrusu nová, třikrát větší! Taková je současná podoba Techmanie, jak si ji mohli prohlédnout studenti třídy L3, ME3, S3, a P1. Tentokrát jsme ovšem nejeli sami. K našemu celodennímu výletu, který byl studentům plně hrazen, jsme přizvali i děti osmých ročníků ze II. ZŠ Pod Vinohrady.

A co vše návštěvníci Techmanie mohli vidět a zažít? Nové i klasické expozice, vědecké show, nejmodernější laboratoře v Plzeňském kraji, ale především hravě podanou vědu na 10 000 m2. Techmania navíc nabízí první 3D Planetárium v ČR, ze kterého si odnesete skutečný zážitek.

Další turnus do plzeňského Techmania centra vyráží už tento čtvrtek. Těšit se můžou žáci K1, KS1, ME1A, ME1B, S1, K2, ME2A, ME2B a S2.

Takže čtvrtečním výletníkům přejeme Good luck a snad Vás nepotkají, tak jako nás, žádné zácpy! Dopravní!:)


                                                                                                                                                                     AJé