Naše škola slaví 70 let před 6 dny, 29.11.2021 - Oslavujte s námi
Dny otevřených dveří před 5 dny, 30.11.2021 - Vyšlo to...
Facebook Like Box

Žáci

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2019

SC1

----

VS1

Dianu Olšákovou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, zastupování třídy na studentské radě a za moderování školní akademie a školního plesu.

Vlaďku Trefilovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1A

Jakuba Hrošíka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S1B

Dominiku Vykydalovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME1

Jakuba Mošťka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a za výjimečné mimoškolní aktivity – Jakub hraje na 5 hudebních nástrojů, působí ve dvou cimbálových skupinách a jedné multiinstrumentální.                                                                                

Davida Chrástka - za mimořádné mimoškolní aktivity - David je učitelem parkuru, hraje ve Slováckém divadle a rapuje své autorské písně.

KE1

Ondřeje Ševčíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a práci pro třídní kolektiv.

K1

-------

S2A

Jakuba Surého - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu, ale také za to, že se jeho slovu ve třídě věnuje pozornost.

Petra Krchňáčka – Petr je nesmírně angažovaný student, výborný řečník, člen všemožných výborů a rad – toto jeho členství však rozhodně není kvůli úlevám z výuky.

S2B

Jana Okénku- za výborné studijní výsledky (průměr 1,0), příkladný přístup ke studiu a pomoc spolužákům se zvládáním učiva ve škole, především pak na Domově mládeže.

SC2

Vendulu Daňkovou - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Markétu Štědronskou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 3. místo ve školním kole Olympiády v ČJ.

Jakuba Janíka - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a pomoc na Letním příměstském táboře.

VS2

Elišku Kalužovou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Adama Kazíka - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci školy.

ME2A

Lukáše Zadubana - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME2B

----------

K2

Nikolu Konečnou - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.
Michala Jelínka – za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

KE2

Radima Lukáše a Martina Koželu - oba za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a spolehlivou práci v odborném výcviku i ve firmě.

KS2

Václava Husaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

P2

Bohdan Myhas - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a reprezentaci třídy na školní akademii.                                                                                                   

Viktor Šimíček - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

S3A

Libora Kubiše - za výborné studijní výsledky a vzorné plnění studijních povinností.

Adama Říhu - za reprezentaci školy v orientačním běhu a za závod LH24.

S3B

Vojtěcha Hermana - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a úspěšnou účast v soutěžích.

SC3

Michaelu Hlavatou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a vzorný přístup k plnění povinností.

ME3

Jan Holba - za výborné studijní výsledky (průměr 1,0) a příkladný přístup ke studiu.

Víta Hausmajera - za prezentaci školy v rámci propagačních aktivit a tvorbu videí ze školních akcí.

KE3

----------

KS3

Báru Dohnalovou – za práci na praxi ve firmě nad rámec povinností.

OK3

Tomáše Hamšíka -  za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

OA4

Adrianu Martinickou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu

a reprezentaci školy.

SC4

Štěpánku Kohoutkovou - za vynikající studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu – Štěpánka vždy prospěla s vyznamenáním.

Sáru Drblíkovou - za aktivní účast na sportovních soutěžích - školních i mimoškolních, po celou dobu studia.

Adélu Surou - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a 1. místo v soutěži SŠ v rámci projektu "Marketing a propagace Slezské univerzity".

S4

Petra Kaluse - za výborné studijní výsledky, příkladný přístup ke studiu a aktivní práci pro třídní kolektiv.                                                                                                                 

Robina Juráska - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.                

Lukáše Miškaříka - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4A

Romana Popelku - za výborné studijní výsledky a příkladný přístup ke studiu.

ME4B

Filipa Lekeše - jako nejlepšího sportovce školy.

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2018

     SC1

Vendula Daňková a Markéta Štědronská - za vynikající prospěch

VS1

Eliška Kalužová – za vynikající studijní výsledky (nejlepší prospěch ve třídě) a za zodpovědný přístup ke studiu
Simona Brhlíková - vynikající studijní výsledky, zodpovědný přístup ke studiu, šéfredaktorka ve školním časopise

S1A

Jakub Surý -  za výborný prospěch

Petr Ulčík -  za práci pro třídní kolektiv

S1B

Okénka Jan – za vyznamenání v 1. pololetí a za kvalitní a spolehlivou přípravu na výuku

Herdin Dimitrij – za vyznamenání v 1. Pololetí, za aktivitu ve výuce a bohatý přehled o probíraných odborných problematikách

ME1A

Lukáš Zaduban - za výborný prospěch

ME1B

Pavel Hájek - za dobré studijní výsledky, práci pro kolektiv a ochotu pomáhat

KE1

Kožela Martin – za prospěch s vyznamenáním (1,5)

Černák Radim – za velmi dobrý prospěch (1,6)

K1

Nikola Konečná - výborný studijní prospěch

KS1

Jiří Vašíček - prospěch s vyznamenáním (1,4)
Václav Husařík - prospěch s vyznamenáním (1,5)

P1

Bohdan Myhas - výborný prospěch (1,3)

S2A

Libor Kubiš - za výborný prospěch a vzorné plnění všech studijních povinností

S2B

Vojtěch Herman - za prospěch s vyznamenáním a práci pro třídní kolektiv (akademie, studentská rada)

Jiří Janeska - za reprezentaci školy ve sportovních soutěžích (florbal, futsal…)

SC2

Sabina Mičulková - za celkovou zodpovědnost a svědomitost při plnění svých povinností a hlavně za aktivní práci pro třídu i školu (nácvik vystoupení na ples i školní akademii) a další práci pro třídu
Michaela Hlavatá - za vynikající prospěch (1,2)

ME2

Jan Holba - za vynikající prospěch (1,07)

Dušan Kratochvíl - za vynikající prospěch (1,21)

OK2

Radek Kobzinek a Tomáš Hamšík - za vynikající prospěch

    KE2

Filip Polách - za dobré studijní výsledky a příkladný přístup k práci v odborném výcviku

KS2

Marek Zemčík (strojní mechanik), kvůli jeho:

- pracovitosti,

- spolehlivosti,

- výbornému hodnocení na dílnách (od 1. ročníku po současnost si drží známku "výborně"),

- nekonfliktnosti (žádnému napomenutí za celou školní docházku)

P2

--------

OA3

Adriana Martinická - za výborný prospěch (1,0) a práci pro třídu
František Fojtík - za reprezentaci školy (Erasmus, ples)

SC3

Štěpánka Kohoutková - za nejlepší prospěch za celé studium a za opakovanou pomoc při prezentaci školy
Sára Drblíková - za pravidelnou účast ve sportovních soutěžích

S3

Petr Kalus - za vynikající prospěch (1,1)
Robin Jurásek - za prospěch s vyznamenáním a účast v projektech Formule 1 a preventivním programu - tzn. peer aktivity
Martin Botek - za prospěch s vyznamenáním a prezentaci školy na burzách středních škol

ME3A

Roman Popelka - za vynikající prospěch (1,00) a výrazné zlepšení prospěchu proti dřívějším ročníkům
Filip Bimka - za vítězství ve školním kole Olympiády v JA
Martin Zajíček - dlouhodobě velmi dobrý prospěch (1,29; vyznamenání)

ME3B

Adama Trtka - za prospěch s vyznamenáním (za výborné studijní výsledky)

KE3

Jan Výstup - výborné studijní výsledky během tříletého studia, obětavou práci pro třídní kolektiv a neutuchající zájem o vzdělání

KS3

Tibor Pešek - z důvodu výborného prospěchu po celou dobu studia

OA4

Terezie Durďáková a Denisa Tymonová – za dlouhodobý výborný prospěch
Kateřina Hrabalová - za práci pro třídní kolektiv

SC4

Aneta Fialová - za vynikající prospěch a práci pro třídní kolektiv, za účast v krajském kole Olympiády v českém jazyce
Tereza Rachůnková - za práci pro třídní kolektiv a pomoc při propagaci školy během celého studia

S4

Josef Zaduban - za vynikající studijní výsledky v průběhu studia

Tomáš Kautský - za vynikající studijní výsledky v průběhu studia

ME4A

Lukáš Macháček a Pavel Horký - oba za velmi dobrý prospěch

ME4B

Vít Štědronský - za práci pro třídní kolektiv a reprezentaci školy na burzách škol
Michal Zemánek - za dobrý prospěch (1,4)
Jiří Machýček - za dobrý prospěch (1,4)

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2017


SC1

Adéla Rubešová - nejlepší prospěch ve třídě, velmi aktivně se zapojuje do práce pro třídu a odpovědně plní i úkoly nad rámec svých povinností

S1A

Libor Kubiš - výborný prospěch, vzorné plnění studijních povinností, příkladné chování

S 1B

Vojtěch Herman - výborné studijní výsledky a reprezentace školy v okresním kole olympiády z anglického jazyka

Vojtěch Krakovič - za dobré studijní výsledky a přístup ke školním povinnostem

ME 1A

Jan Holba - výborné výsledky ve studiu

ME 1B

Dušan Kratochvíl - vynikající studijní výsledky, průměr 1,0

KE 1

Radim Sláma - za dobré studijní výsledky, přístup ke školním povinnostem a práci pro třídu

OK1

Radek Kobzinek - za dobré studijní výsledky a přístup ke školním povinnostem
Tomáš Hamšík - za dobré studijní výsledky a přístup ke školním povinnostem

KS 1

Michal Beníček - za stále výborný prospěch z ODV (od počátku září jen jedničky)

P1

Tomáš Pečiva - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu

OA2

Adriana Martinická - prospěch s vyznamenáním a práce pro třídu, reprezentace školy

Petra Velčovská - prospěch s vyznamenáním a reprezentace školy

SC2

Štěpánka Kohoutková - nejlepší prospěch ve třídě (vyznamenání), práce pro třídu, aktivní účast na školních akcích
Markéta Ondrůšková - velmi dobrý prospěch (vyznamenání), práce pro třídu, aktivní účast na školních akcích

Sára Drblíková - velmi dobrý prospěch (vyznamenání), účast na sportovních soutěžích

S 2

Petr Kalus - vynikající studijní výsledky, průměr 1,1
Robin Jurásek - vynikající studijní výsledky, průměr 1,1
Martin Boháč - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu
Martin Juračka - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu

ME2A

Martin Zajíček - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke školním povinnostem

ME 2B

Adam Trtek  - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu


KE 2

Jan Výstup - prospěch s vyznamenáním a práce pro třídní kolektiv

KS 2

Tibor Pešek - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu

P2

Veronika Mahdalová - výborný prospěch s vyznamenáním

OA3

Tereza Durďáková a Denisa Tymonová - výborné studijní výsledky (dlouhodobé)
Kateřina Hrabalová - práce pro školu a pro třídní kolektiv

SC3

Aneta Fialová - je aktivní a spolehlivá, stará se o finance třídy, má stabilně prospěch s vyznamenáním, průměr na pololetí 3. ročníku 1,13 
Anna Kristová - od prvního ročníku prospěch s vyznamenáním, průměr na pololetí 3. ročníku 1,13

S 3

Tomáš Kautský - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke studiu

ME3A

Jakub Kučera - účast v krajském kole soutěže ICT a práci pro třídu

ME3B

Jiří Machýček – prospěch s vyznamenáním, 1,2
Michal Zemánek - prospěch s vyznamenáním, 1,2; 3. místo v celorepublikové soutěži Perfect Challenge, účast v Robosoutěži
Michal Zrůna - prospěch s vyznamenáním, 1,4; 3. místo v celorepublikové soutěži Perfect Challenge, účast v Robosoutěži
Vít Štědronský – práce pro třídní kolektiv, reprezentace školy a účast na celostátní soutěži Profi Go

K 3

Karel Denkocy - výborné studijní výsledky po celou dobu studia

Radim Sečkář -  výborné studijní výsledky po celou dobu studia

KS 3

Bohdan Myhas - vynikající prospěch za všechny tři roky studia

OA4

Michaela Štecherová - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup po celou dobu                     studia

Karolína Vajdíková - velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup po celou dobu                     studia

SC4

Tereza Matochová - vynikající prospěch, 2. místo ve školním kole Olympiády v českém jazyce
Vendula Dudová - obětavá práce pro třídní kolektiv po celou dobu studia

S 4

Lukáš Lysáček - úspěch ve strojírenské olympiádě a dobrý prospěch

ME 4

Tomáš Janečka - výborné studijní výsledky (průměr o pololetí 1,21)

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2016


OA1

Adriana Martinická prospěch s vyznamenáním 1,3

Daniela Jančová prospěch s vyznamenáním 1,3

SC1

Sára Drblíková - za nejlepší prospěch s vyznamenáním ve třídě (průměr 1,3) a za reprezentaci školy ve sportovních disciplínách

S 1

Petr Kalus - za vynikající prospěch (1,0)
Martin Botek - za vynikající prospěch (1,1)
Martin Juračka - za prospěch s vyznamenáním (1,33), motivační přístup k výuce
Martin Boháč - za prospěch s vyznamenáním (1,50), motivační přístup k výuce.

ME 1A

Tomáš Plaček - za velmi dobré studijní výsledky a zodpovědný přístup ke školním povinnostem

ME 1B

Jozef Čubík - výborný studijní prospěch

      KE 1

Vít Řezníček - za velmi dobrý prospěch a za práci pro třídní kolektiv

KS 1

Adam Bruštík - výborný prospěch

P1

Veronika Mahdalová - za výborné studijní výsledky - 1,08.

OA2

Kateřina Hrabalová - reprezentace školy (sport, burza středních škol)
Denisa Tymonová - výborný studijní prospěch

SC2

Aneta Fialová za prospěch s průměrem 1,2 a spolehlivou práci pokladníka

Anetu Kandrnálová - za prospěch s vyznamenáním

Tereza Rachůnková - za příkladnou prezentaci oboru Sociální činnost

S 2

Josef Zaduban - výborný prospěch

ME2A

Jakub Kučera (⌀1,43) výborný prospěch, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

Pavel Horký (⌀1,36) výborný prospěch, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

ME 2B

Zemánek Michal prospěch s vyznamenáním  1,07, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

Vít Štědronský – prezentace školy a práce pro třídní kolektiv


K 2

Kovář David - za velmi dobrý prospěch

Vítková Monika - za velmi dobrý prospěch

KS 2

Bohdan Myhas z důvodu vynikajících studijních výsledků

OA3

Michaela Štecherová (výborné studijní výsledky)

Karolína Vajdíková (zodpovědný přístup ke studiu a výborné studijní výsledky)

SC3

Matochová Tereza - za 1. místo ve šk. k. Olympiády v českém jazyce a za vynikající prospěch
Dudová Vendula - za velmi dobrý prospěch a za práci pro třídní kolektiv

S 3

Lukáš Lysáček - za 1. místo ve Strojírenské olympiádě a za vynikající studijní výsledky (v 1. pololetí prospěl s průměrem 1,3)

ME 3

Tomáš Janečka za velmi dobrý prospěch

K 3

Kristýna Jančářová za výborný prospěch a příkladnou prezentaci školy na praxi

KS 3

Martin Doležal - za velmi dobré výsledky v teoretické výuce i v odborném výcviku
Ondřej Kovář – reprezentace školy na celostátním kole soutěže oboru karosář

OA4

Aneta Rusmanová - výborný prospěch po celou dobu studia, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv
Blanka Pavelčíková - výborný prospěch po celou dobu studia, zodpovědný přístup k plnění studijních povinností, práce pro třídní kolektiv

SC4

1. Hořínková Nikola - za reprezentaci, účast v soutěžích a mezinárodní spolupráci Comenius
2. Vaculová Jitka - za výborný prospěch ve studiu - nyní 1,29
3. Pechová Markéta - za reprezentaci a účast v SOČ

S 4

František Halík z důvodu vynikajících studijních výsledků a za reprezentaci školy na soutěžích Formule 1 a strojírenské olympiádě

ME 4

Filip Kočica-vynikající studijní prospěch a reprezentace školy na SOČ
Lukáš Pinďák-vynikající studijní prospěch a reprezentace školy na SOČ
Tomáš Krajsa-vzorná prezentace závěrečné práce a reprezentace školy na SOČ

Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2015

OA1

Kristýna Králíková – velmi dobrý prospěch 1,46

Kateřina Hrabalová - práce pro třídní kolektiv

SC1

Anna Kristová – výborný prospěch  (průměr 1,14), 1.místo ve školním kole Olympiády z českého jazyka a bude školu reprezentovat v okresním kole

Martin Horehleď - výrazně pracuje nejen v samosprávě třídy, ale úspěšně se zapojuje i do aktivit školy (akademie, ples…)

S 1

Josef Zaduban - za výborný prospěch, příkladný a zodpovědný přístup ke studiu

ME 1A

Jakub Kučera - za výborný prospěch a příkladnou práci pro třídu

ME 1B

Jiří Machýček - průměr 1,2 – výborné studijní výsledky
Michal Zemánek - 1,3 – výborné studijní výsledky

K 1

Andrej Polách – reprezentace třídy na studentské radě, práce pro třídu, jeden z nejlepších studentů třídy (prospěchem)

KS 1

Bohdan Myhas - za příkladný a zodpovědný přístup ke studiu a výborné výsledky v odborném výcviku

OA2

Michaela Štecherová - prospěch s vyznamenáním, úspěchy v olympiádách, aktivní přístup ke studiu
Sabina Marášková - prospěch s vyznamenáním, aktivní přístup ke studiu, účast v soutěži Liga CO2

SC2

Tereza Matochová - za příkladný přístup ke studiu a velmi dobré studijní výsledky 1,06

Kateřina Třasáková - za příkladný přístup ke studiu a velmi dobré studijní výsledky 1,44

S 2

Lukáš Lysáček  - za dlouhodobé výborné studijní výsledky.

ME 2

Tomáš Janečka - za výborné studijní výsledky 1,29

K 2

Kamil Stavěla - za příkladný přístup k práci v odborném výcviku

KS 2

Libor Gazdík - za příkladný a zodpovědný přístup a výborné výsledky v odborném výcviku

Martin Doležal  - za zodpovědný přístup a velmi dobré studijní výsledky. 

P2

Lukáš Toman - za příkladný přístup ke studiu a velmi dobré studijní výsledky.

OA3

Aneta Rusmanová - vynikající prospěch, průměr 1,0 a práce pro třídu

Blanka Pavelčíková - vynikající prospěch, průměr 1,2, práce ve třídní samosprávě, účast v soutěži v anglickém jazyce

SC3

Nikola Hořínková - je aktivně zapojena do mezinárodní spolupráce v rámci projektu Comenius.

S 3

Michal Kratochvíl -  za dlouhodobě výborné studijní výsledky, pečlivý přístup k plnění všech studijních povinností

ME 3

Lukáš Pinďák – výborné studijní výsledky /1,1/
Filip Kočica – výborné studijní výsledky  /1,1/
Adam Koudela - propagace školních aktivit

K 3

Vlastimil Juřík – výborný prospěch

KS 3

Michal Michalec - za výborné studijní výsledky a výbornou reprezentaci školy na soutěži v oboru strojní mechanik – 1. místo v celostátní soutěži České ručičky

Rostislav Kubíček-  za výborné studijní výsledky a výbornou reprezentaci školy na soutěži v oboru strojní mechanik - 1. místo ve školním i krajském kole v soutěži HMTT

OA4

Anna Voglová - za dlouhodobě výborné studijní výsledky, pečlivý přístup k plnění všech studijních povinností

Kateřina Prajzová - za dlouhodobě výborné studijní výsledky, pečlivý přístup k plnění všech studijních povinností

SC4

Denisa Doležalová - reprezentace školy ve sportovních soutěžích, kde dosahovala výborných výsledků.

L 4

Martina Bruštíková - za dlouhodobé vynikající studijní výsledky a aktivní přístup ke studiu
Ondřej Parýzek - za dlouhodobé vynikající studijní výsledky a aktivní přístup ke studiu

S 4

Pavel Bublík S4 - za prospěch s vyznamenáním, za velmi dobré studijní výsledky v průběhu 4 let, za 1. místo v krajském kole Strojírenské olympiády ve Zlíně, za výborné chování a motivační přístup k výuce.
Radek Rachůnek S4 - za dobré studijní výsledky v průběhu 4 let, za účast v různých soutěžích - SOČ, Olympiáda v ČJ, soutěž v programování, za skvělou práci pro třídní kolektiv, spolehlivé plnění všech organizačních úkolů, výborné chování a celkový motivační přístup ke studiu.

ME 4

Pavel Hefka - Výborné studijní výsledky po celou dobu studia

Dominik Polehňa  - Výborné studijní výsledky po celou dobu studia


Ocenění nejlepších žáků ředitelem školy 2014





OA1

Michaela Štecherová - prospěch s vyznamenáním, 1. místo v Přírodovědném klokanu

Zuzana Kročová - za velmi dobré studijní výsledky, 2. místo v Přírodovědném klokanu, reprezentace školy

SC1

Tereza Matochová - prospěla s vyznamenáním, 3. místo na Olympiádě z ČJL a v soutěži Přírodovědný klokan

S 1

Lukáš Lysáček - za velmi dobré studijní výsledky

ME 1A

Tomáš Janečka - za vynikající prospěch

K 1

Kristýna Jančářová - za výborný prospěch a práci pro třídní kolektiv

KS 1

Robert Haloda - za velmi dobré studijní výsledky

Martin Doležal - za velmi dobré studijní výsledky

P1

Markéta Klemová - za velmi dobré studijní výsledky

OA2

Aneta Rusmanová - má vynikající prospěch, průměr 1,00, aktivně se zapojila do projektu Comenius

SC2

Lucie Maršálková - za velmi dobré studijní výsledky

S 2

Tereza Bobčíková - za prospěch s vyznamenáním a aktivní účast v projektu Comenius

ME 2A

David Stach, Petr Javořík – výrazně se zapojují nejen do třídních aktivit (akademie, studentská rada), ale i do akcí školy (časopis na webových stránkách i v tištěné podobě, prezentace na DOD)

ME2B

Lukáš Pinďák - vynikající výsledky ve vzdělávání
Adam Koudela - pomoc při aplikaci ipadů do výuky - SOČ


K 2

Vlastimil Juřík - vynikající studijní výsledky

KS 2

Michal Michalec - za výborné studijní výsledky (prospěch s vyznamenáním)

OA3

Kateřina Prajzová - vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ

Anna Voglová - vynikající výsledky ve vzdělávání, účast na SOČ

SC3

Veronika Smolková - velmi dobrý prospěch

L 3

Martina Bruštíková - vynikající studijní výsledky a úspěšně se účastní různých vědomostních soutěží pořádaných školou
Ondřej Parýzek - vynikající studijní výsledky a úspěšně se účastní různých vědomostních soutěží pořádaných školou

S 3

Pavel Bublík - za velmi dobrý prospěch, průměr 1,5, nejlepší žák třídy

ME 3

Hefka Pavel -výborné studijní výsledky

Polehňa Dominik -výborné studijní výsledky

K 3

Elena Tomková - za dlouhodobé vynikající studijní výsledky

KS 3

Radek Maňásek - výborné studijní výsledky, oceněn cenou GŘ SUB za nejlepšího žáka tříletých učebních oborů v oblasti strojírenství

Václav Dleštík – reprezentace školy, 3. místo v celostátním finále soutěže odborných dovedností oboru Strojní mechanik

VS4

Karel Hladiš:
- úspěšná reprezentace v krajském kole soutěže v grafických disciplínách a reprezentace školy v dalších soutěžích a olympiádách, práce v projektu Commenius
- výborné studijní výsledky po dobu celého studia

Jitka Aradszká:
- práce v projektu Commenius, reperezentace školy v různých soutěžích a olympiádách, - prospěch 1,00 téměř po celou dobu studia

SP4

Frňková Vendula - za velmi dobré studijní výsledky

PL 4

Eva Adamcová za výborný prospěch po celé 4 roky studia

TL 4

Richard Hauerland - za výborný prospěch1,2
Tomáš Jankůj - za výborný prospěch1,2

S 4

Stanislav Ficenc - za vynikající prospěch během celého studia, vítězství na celostátní soutěži v programování CNC strojů

ME 4


Marek Šojdr - za vynikající prospěch během celého studia, reprezentace školy v SOČ