Kdo jede s námi do Anglie? před 1 dnem, 19.10.2018 - Poznejte s námi další evropskou metropoli
Královskou cestou před 5 dny, 15.10.2018 - První říjnový týden zamířila naše třída S4 na tradiční třídenní exkurzi do Prahy
Facebook Like Box

Kontakty Nivnická

Adresa: Nivnická 1781, Uherský Brod, 688 01

Vedení školy - hospodářští pracovníci - správci

 Funkce Jméno E-mail Telefon
 Ředitel školy PaedDr. Rostislav Šmíd rsmid@spsoa-ub.cz 572 622 900
 Statutární zástupce  Ing. Petr Matěk pmatek@spsoa-ub.cz 572 622 960
 Sekretářka ředitele Dana Ondrůšková spsoa@spsoa-ub.cz 572 622 901
 Informace o studiu Ing. Dana Hodulíková dhodulikova@spsoa-ub.cz 572 622 907 
 Zástupce ředitele TV Mgr. Lucie Dubravová ldubravova@spsoa-ub.cz 572 622 902
 Zástupce ředitele OV Ing. Pavel Ondra pondra@spsoa-ub.cz 572 622 903
 Výchovný poradce Ing. Alena Buráňová aburanova@spsoa-ub.cz 572 622 964
 Ekonomka Ing. Jitka Slavíčková jslavickova@spsoa-ub.cz 572 622 908
 Správce počítačové sítě  Bc. Jiří Doležal, DiS. jdc@spsoa-ub.cz 572 622 931
 Správce počítačové sítě Ing. Richard Kerek  rkerek@spsoa-ub.cz 572 622 963
 Mzdová účetní Alena Rolencová arolencova@spsoa-ub.cz 572 622 906
 Domov mládeže RNDr. Šárka Rytinová srytinova@spsoa-ub.cz

 739 533 190

 730 844 821

 CCV Ing. Josef Martinák

 jmartinak@spsoa-ub.cz

 572 622 932
PR manažerka Mgr. Adriana Juřeníková

 ajurenikova@spsoa-ub.cz

 572 622 907

Sborovna pedagogů         ------------------             ------------------572 622 904
Sborovna učitelů odborného výcviku         ------------------             ------------------572 622 905
Vedoucí výrobyPavel Urbánek

 purbanek@spsoa-ub.cz

572 622 914
Výdejna - dílny

Jiří Sladký

Jana Ondrůšková

jsladky@spsoa-ub.cz

jondruskova@spsoa-ub.cz

572 622 915


Učitelé teoretických předmětů a odborného výcviku

Učitel                    e-mail                 telefon
Petra Balijovápbalijova@spsoa-ub.cz
Bradáč Svatopluksbradac@spsoa-ub.cz572 622 930
Bublík Miroslavmbublik@spsoa-ub.cz572 622 965
Buráňová Alenaaburanova@spsoa-ub.cz   572 622 964
Bělohrad Lubošlbelohrad@spsoa-ub.cz572 622 961
Bogár Kryštofkbogar@spsoa-ub.cz
Doležal Jiříjdolezal@spsoa-ub.cz572 622 931
Doležal Janhdolezal@spsoa-ub.cz
Dolina Tomáštdolina@spsoa-ub.cz572 622 954
Dubrava Jaroslavjdubrava@spsoa-ub.cz572 622 933
Dulínek Josef jdulinek@spsoa-ub.cz572 622 954
Dulínková Alenaadulinkova@spsoa-ub.cz
572 622 918
Fojtík Martin mfojtik@spsoa-ub.cz572 622 911
Hečová Dagmaradhecova@spsoa-ub.cz572 622 918
Hábl Jaroslavjhabl@spsoa-ub.cz572 622 961
Hudeček Ondřejohudecek@spsoa-ub.cz572 622 912
Hrdina Daviddhrdina@spsoa-ub.cz572 622 914
Chamulová Hanahchamulova@spsoa-ub.cz572 622 957
Jančařík Ladislavljancarik@spsoa-ub.cz572 622 962
Janíčková Petrapjanickova@spsoa-ub.cz572 622 966
Janků Jaroslavjjanku@spsoa-ub.cz572 622 914
Janůš Dalibordjanus@spsoa-ub.cz572 622 963
Jantošovič Tomáštjantosovic@spsoa-ub.cz
Juriga Jakubjjuriga@spsoa-ub.cz
Juráková Ivetaijurakova@spsoa-ub.cz572 622 988
Kaisler Petrpkaisler@spsoa-ub.cz572 622 988
Kerek Richardrkerek@spsoa-ub.cz  572 622 963
Kočicová Dagmardkocicova@spsoa-ub.cz  572 622 966
Kohoutková Ludmilalkohoutkova@spsoa-ub.cz572 622 922
Kolář Jiříjkolar@spsoa-ub.cz572 622 930
Mahdal Antonínamahdal@spsoa-ub.cz572 622 930
Mahdal Josefjmahdal@spsoa-ub.cz572 622 930
Mahdalíček Bohuslavbmahdalicek@spsoa-ub.cz572 622 914
Matěk Petrpmatek@spsoa-ub.cz572 622 960
Machala Viktorvmachala@spsoa-ub.cz572 622 961
Martinák Josefjmartinak@spsoa-ub.cz572 622 932
Mikulcová Mariemmikulcova@spsoa-ub.cz572 622 967
Navláčil Rostislavrnavlacil@spsoa-ub.cz572 622 914
Nevařil Josefjnevaril@spsoa-ub.cz572 622 962
Nevařilová Ludmilalnevarilova@spsoa-ub.cz572 622 962
Nová Elenaenova@spsoa-ub.cz572 622 922
Novosád Petrpnovosad@spsoa-ub.cz572 622 988
Obadalová Soňasobadalova@spsoa-ub.cz572 622 968
Ondra Pavelpondra@spsoa-ub.cz572 622 903
Ondrůšek Petrpondrusek@spsoa-ub.cz572 622 919
Skopal Lukášlskopal@spsoa-ub.cz
Slintáková Danadslintakova@spsoa-ub.cz572 622 918
Smetanová Blankabsmetanova@spsoa-ub.cz572 622 922
Šmíd Rostislavrsmid@spsoa-ub.cz572 622 900
Tesař Petrptesar@spsoa-ub.cz572 622 914
Urbánek Pavelpurbanek@spsoa-ub.cz572 622 914
Vaculíková Evaevaculikova@spsoa-ub.cz572 622 966
Vašků Lenkalvasku@spsoa-ub.cz572 622 988
Vlková Monikamvlkova@spsoa-ub.cz572 622 967
Vráblíková Romanarvrablikova@spsoa-ub.cz572 622 967
Weiserová Radomírarweiserova@spsoa-ub.cz572 622 968