Letní příměstský tábor


vyhlašujeme nový ročník letního příměstského tábora 2024


Informace o táboře


NETRADIČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PLNÝ ZÁBAVY, POZNÁNÍ A NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ

Vážení rodiče,

chcete zajistit vašemu dítěti zajímavé prázdniny plné zábavy, nových zážitků a užitečných zkušeností? Záleží vám na tom, jakým způsobem tráví vaše dítě svůj volný čas?

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod úspěšně navazuje na předchozích devět ročníků a znovu pořádá netradiční příměstský tábor ŠKOLA HROU aneb TÝDEN STŘEDOŠKOLÁKEM. Označení „netradiční“ jsme použili především proto, že se děti na táboře výborně pobaví, ale současně se i něčemu zajímavému naučí.

Naší snahou je opět skloubit příjemné s užitečným a zároveň dát dětem prostor k tomu, aby lépe poznaly samy sebe, co je baví, k čemu mají vlohy, v čem vynikají.

Věříme, že učit se novým věcem může být opravdovou zábavou, a proto si tým SPŠOA připravil pro vaše ratolesti bohatý program, ve kterém si hravou formou vyzkouší nejmodernější technologie, jakými jsou tablety, roboti, 3D technika, virtuální realita a další. Poměří si svou manuální zručnost, dají průchod své fantazii a kreativitě. Díky zábavným hrám zdokonalí svou angličtinu, zasportují si, zasoutěží, stanou se chemiky a mnohé další.

Pro koho?
žáci 6.  -  9. tříd
Kdy?

19. - 23. srpna 2024

program od 8:00 do 15.30 hod.

děti je možné vodit od 7:30 hod.

Cena?

1 900 Kč

Jak se přihlásit?

POMOCÍ PŘIHLÁŠKY viz níže

přihlášku zašlete na e-mail khorecka@spsoa-ub.cz

Více informací?

Ing. Kristýna Horecká, khorecka@spsoa-ub.cz, 572 26 29 77

 
Image

Firemní partneři tábora:

Podporujeme technické vzdělání!

Zaujal vás náš příměstský tábor?

Kontakt a přihláška:

khorecka@spsoa-ub.cz

Přihláška ke stažení