Letní příměstský tábor


termín pro školní rok 2023/2024 ještě nebyl stanoven, zatím se můžeš podívat, jak to probíhalo loni...


Detaily o táboře


NETRADIČNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR PLNÝ ZÁBAVY, POZNÁNÍ A NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ

Vážení rodiče,

máte v plánu jet na dovolenou a nevíte, komu svěřit své dítě? Chcete si týden odpočinout, anebo jen zajistit vašemu dítku zajímavé prázdniny plné zábavy, nových zážitků a užitečných zkušeností? Záleží vám na tom, jakým způsobem tráví vaše dítě svůj volný čas?

Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod úspěšně navazuje na předchozích osm ročníků a znovu pořádá netradiční příměstský tábor ŠKOLA HROU aneb TÝDEN STŘEDOŠKOLÁKEM. Označení „netradiční“ jsme použili především proto, že se děti na táboře výborně pobaví, ale současně se i něčemu zajímavému naučí.

Naší snahou je opět skloubit příjemné s užitečným a zároveň dát dětem prostor k tomu, aby lépe poznaly samy sebe, co je baví, k čemu mají vlohy, v čem vynikají.

Věříme, že učit se novým věcem může být opravdovou zábavou, a proto si tým SPŠOA připravil pro vaše ratolesti bohatý program, ve kterém si hravou formou vyzkouší nejmodernější technologie, jakými jsou tablety, roboti, 3D technika a další. Poměří si svou manuální zručnost, dají průchod své fantazii a kreativitě. Díky zábavným hrám zdokonalí svou angličtinu, zasportují si, zasoutěží, stanou se chemiky a mnohé další.

Pro koho?
děti od 9 do 11 let a děti  od 12 do 14 let

turnus pro mladší i starší žáky se koná odděleně, ve stejném termínu

Kdy?

17. 7.  - 21. 7. 2023

Cena?

1500 Kč

Jak se přihlásit?

POMOCÍ PŘIHLÁŠKY viz níže

 

Tábor je realizován z projektu "Implementace Krajského akčního plánu rozvoje vzdělávání pro území Zlínského kraje II", s reg. číslem CZ.02.3.68/0.0/0.0/19_078/0018903.

Vzpomínka na PŘEDCHODÍ ROČNÍKY ZDE
Vzpomínka na PŘEDCHOZÍ ROČNÍKY ZDE
Image

Zaujal vás náš příměstský tábor?

Kontakt a přihláška:

srytinova@spsoa-ub.cz

Přihláška ke stažení