O naší škole


Jsme škola, kde nemusíš dělat kompromisy.

Kdo jsme?Máme řadu úspěšných absolventů, kteří díky studiu u nás skvěle ovládli své řemeslo a po škole se hladce uplatnili. Získáš kvalitní praxi ve firmách, uděláš si cenné osvědčení a certifikáty a budeš perfektně připraven/a do praxe, což ocení zaměstnavatelé.

Máme celkem jedenáct oborů od těch technických až po veřejnosprávní a sociální, takže nebudeš mít problém najít si ten svůj. A po studiu můžeš pokračovat klidně na vysokou školu.


Něco navíc

Studium u nás nejsou jen zajímavé obory a kvalitní výuka. Chceme, aby měli naši studenti možnost se rozvinout ve všech směrech.


Chodíme do Hi-tech centra

Centrum pro výuku a prezentaci Hi-technologií je unikátní místo, kde jsou žákům prezentovány nejnovější poznatky z vědy a výzkumu, trendy a novinky hi-technologií z průmyslové oblasti, zejména ze strojírenství, elektrotechniky i "zelených technologií".

  Více na stránkách centra ZDE.

  Máme vlastní autoškolu

  Máme vlastní školní autoškolu, díky které si každý náš student může udělat řidičský průkaz skupiny B na osobní automobil.

  Kromě toho nabízíme i služby pro veřejnost, jako jsou třeba kondiční jízdy a školení.

  Více na stránkách autoškoly ZDE.

  Mezinárodní spolupráce

  Kromě spolupráce s řadou prestižních českých partnerů jsme navázali spolupráci také na mezinárodní úrovni. Naši studenti tak mohou využít například oblíbeného známého programu Erasmus+ nebo projektu Comenius - Projekty Partnerství škol. 

  Více o mezinárodní spolupráci ZDE.


  Spolupracujeme s vysokými školami


  Image
  Image
  Image
  Image

  Máme desítky firemních partnerů


  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image
  Image

  Chcete vědět, proč je studium u nás výhra?

  Všechny důvody najdete zde