Soutěžte s námi! před 2 měsíci, 1.7.2019 - Zábava na léto
Čas loučení před 1 měsícem, 15.7.2019 - Tábor Škola hrou aneb Týden středoškolákem je u konce
Facebook Like Box

Kontakty Předbranská

Adresa: Předbranská 415, Uherský Brod, 688 01

PRO OBORY VEŘEJNOSPRÁVNÍ ČINNOST A SOCIÁLNÍ ČINNOST


SEZNAM TŘÍDNÍCH UČITELŮ 

SEZNAM VŠECH UČITELŮ - APROBACE


Vedení školy - hospodářští pracovníci - správci

FunkceJménoEmailTelefon
Ředitel školyPaedDr. Rostislav Šmídrsmid@spsoa-ub.cz572 622 900
Statutární zástupceIng. Petr Matěkpmatek@spsoa-ub.cz572 622 960
Zástupce řediteleMgr. Lucie Dubravováldubravova@spsoa-ub.cz572 630 270
SekretariátVečeřová Andreaavecerova@spsoa-ub.cz572 637 317

Jídelna a stravování

Večeřová Andreaavecerova@spsoa-ub.cz572 635 470
Správce počítačové sítěIng. Richard Kerek rkerek@spsoa-ub.cz
Správce počítačové sítěBc. Jiří Doležal, Dis.jdc@spsoa-ub.cz572 622 931
Výchovný poradceIng. Alena Buráňováaburanova@spsoa-ub.cz572 622 964
EkonomkaIng. Jitka Slavíčkovájslavickova@spsoa-ub.cz572 622 908
Mzdová účetníAlena Rolencováarolencova@spsoa-ub.cz572 622 906
Domov mládežeRNDr. Šárka Rytinovásrytinova@spsoa-ub.cz
DM Větrná
739 533 190
DM Havřice
730 844 821
Prezentace školyMgr. Adriana Juřeníkováajurenikova@spsoa-ub.cz

572 622 907


Učitelé


Učitele-mailtelefon
Buráňová Alenaaburanova@spsoa-ub.cz-
Balijová Petrapbalijova@spsoa-ub.cz-
Dubravová Lucieldubravova@spsoa-ub.cz572 630 270
Hložková Ivetaihlozkova@spsoa-ub.cz-
Hozák Janjhozak@spsoa-ub.cz-
Hečová Dagmaradhecova@spsoa-ub.cz-
Hudeček Ondřejohudecek@spsoa-ub.cz-
Chamulová Hanahchamulova@spsoa-ub.cz-
Kadlčková Leonalkadlckova@spsoa-ub.cz-
Kerek Richardrkerek@spsoa-ub.cz-
Kočicová Dagmardkocicova@spsoa-ub.cz-
Martinák Josefjmartinak@spsoa-ub.cz-
Machalíková Hanahmachalikova@spsoa-ub.cz-
Mikulčíková Kristýnakmikulcikova@spsoa-ub.cz-
Mikulcová Mariemmikulcova@spsoa-ub.cz-
Obadalová Soňasobadalova@spsoa-ub.cz-
Skopal Lukášlskopal@spsoa-ub.cz-
Tylová Miroslavamtylova@spsoa-ub.cz-
Weiserová Radomírarweiserova@spsoa-ub.cz-