Brod Expo 2013

spsoaub Novinky

Milí čtenáři,

hned na úvod začnu otázkou. Jak se vám líbila premiérová akce brodských Patriotů BROD EXPO 2013, která se uskutečnila o víkendu v Kulturním domě v Uherském Brodě? Naše škola byla z pohledu vystavovatele velmi spokojena a zároveň mile překvapena velkou návštěvností, ze které se mohla tato akce a především pak její pořadatelé těšit. Desítky firem představily své působivé expozice, jejichž prostřednictvím se snažily návštěvníkům co nejvíce přiblížit svůj předmět podnikání a zároveň zatraktivnit pohled dětí i dospělých na oblast strojírenství a techniky. Nespočet autodromů, trenažérů, simulátorů a nejrůznějších modelů, které si mohli návštěvníci vyzkoušet, dalo celé akci ještě dynamičtější rozměr. Hrály si samozřejmě děti, ale také maminky i tatínci.) Naše město opět dokázalo, že má co ukazovat a čím se pyšnit.

Přikládám několik fotografií ze sbírky našeho předního fotografa pana učitele Kaislera.)

                                                                                                                                                          AJé