DEN PRO TVOU KARIÉRU

admin Novinky

Volba povolání a budoucí uplatnění studentů na trhu práce, to byly hlavní důvody dnešního setkání významných regionálních firem a studentů SPŠOA

Ve středu 22. března 2023 se na naší škole sjelo 11 partnerských firem z projektu Firemní žáci. Společným záměrem bylo představit studentům končících ročníků učebních i maturitních oborů pestrou přehlídku pracovních možností, které se jim nabízí.

Firmy si připravily pro budoucí absolventy, a tedy své potenciální zaměstnance, 15minutové prezentace, ve kterých poutavou formou představovaly své podniky. Poté následovala miniburza u prezentačních stánků, kam už studenti přistupovali dle svého zájmu a preferencí.

Na základě pozitivních referencí z této vydařené premiérové akce Den pro tvou kariéru můžeme říct, že má jednoznačně našlápnuto stát se novou tradicí SPŠOA. V příštím roce se tak studenti mohou těšit na další zajímavý workshop, díky kterému bude jejich cesta k profesnímu životu zase o něco průzračnější.

Tímto chceme poděkovat prezentujícím firmám: Ray Service, Kasko, Evektor, T Machinery, Zálesí, EBZ Hoffmann, Teknia, Třinecké železárny, Moravia Cans, Imtradex a Slovácké strojírny za čas, který vložily do budoucnosti svých firem i našich studentů.

Přehlídku firem Den pro tvou kariéru zaznamenala také regionální televize TVS. Již brzy se tak můžete těšit na reportáž.