Dny otevřených dveří jsou úspěšně za námi

admin Novinky

Hned několik stovek návštěvníků z řad zájemců o studium, rodičů či bývalých absolventů navštívilo víkendové Dny otevřených dveří naší školy. Stejně jako obvykle jsme si připravili bohatý program, v rámci kterého si bylo možné vyzkoušet řadu nevšedních aktivit – výrobu svíček ve spolupráci s robotem, gravírování dřevěných vánočních ozdob, virtuální realitu, 3D kino i další moderní technologie, se kterými běžně pracují ve výuce naši studenti. Obchodní akademie si pak mj. připravila prezentaci zajímavých studentských stáží a projektů. Nechybělo ani tradiční představení stávajících a připravovaných novinek ve vybavení školy, přehlídka partnerských firem v rámci stipendijního programu Firemní žáci či zpestření v podobě showroomu elektromobilů Hyundai. To vše a mnohé další bylo součástí nabídky, která ozvláštnila prohlídku školy.

Pevně věříme, že se Vám u nás líbilo. Děkujeme, že jste byli s námi. Budeme se těšit na brzkou shledanou. Brány naší školy se pro Vás opět otevřou již 9. února 2024!

Podívejte se na sbírku momentek zachycujících víkendovou atmosféru SPŠOA. Foto: učitelé Petr Kaisler, Lucie Sekaninová, studenti Daniel Hájnik, Ondřej Mezuliánik.