12. 2. | 08:00 | Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová | Alpské lyžování | Sjezd – ženy |
12. 2. | 09:30 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Střední můstek + 10 km |
12. 2. | 10:30 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Střední můstek + 10 km |
12. 2. | 13:30 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Střední můstek + 10 km |
12. 2. | 15:15 | Antonín Brož, Lukáš Brož | Saně | Dvojice |
12. 2. | 16:45 | Antonín Brož, Lukáš Brož | Saně | Dvojice |
12. 2. | 18:00 | Hokej – muži | Hokej | Česká republika | – | Švédsko |
12. 2. | 18:30 | Šárka Pančochová | Snowboarding | U-rampa – ženy |
13. 2. | 07:15 | Marek Skala | Akrobatické lyžování | Slopestyle – muži |
13. 2. | 11:00 | Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová | Běh na lyžích | 10 km – ženy |
13. 2. | 11:25 | Vojtěch Loudín | Short-track | 1000 m – muži |
13. 2. | 15:00 | Karolína Erbanová | Rychlobruslení | 1000 m – ženy |
13. 2. | 15:00 | Ondřej Moravec, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr, Tomáš Krupčík | Biatlon | 20 km – muži |
13. 2. | 16:00 | Tomáš Verner, Michal Březina | Krasobruslení | Muži |
14. 2. | 08:00 | Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal | Alpské lyžování | Superkombinace – muži |
14. 2. | 09:00 | Hokej – muži | Hokej | Česká republika | – | Lotyšsko |
14. 2. | 11:00 | Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým | Běh na lyžích | 15 km – muži |
14. 2. | 12:30 | Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal | Alpské lyžování | Superkombinace – muži |
14. 2. | 15:00 | Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová | Biatlon | 15 km – ženy |
14. 2. | 17:15 | Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura | Skoky na lyžích | Velký můstek – muži |
14. 2. | 18:30 | Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura | Skoky na lyžích | Velký můstek – muži |
15. 2. | 08:00 | Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová | Alpské lyžování | Super-G – ženy |
15. 2. | 11:00 | Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová | Běh na lyžích | Štafeta 4×5 km – ženy |
15. 2. | 11:00 | Kateřina Novotná | Short-track | 1500 m – ženy |
15. 2. | 18:00 | Hokej – muži | Hokej | Švýcarsko | – | Česká republika |
16. 2. | 08:00 | Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal | Alpské lyžování | Super-G – muži |
16. 2. | 08:00 | Eva Samková | Snowboarding | Snowboardcross – ženy |
16. 2. | 11:00 | Lukáš Bauer, Martin Jakš, Dušan Kožíšek, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým | Běh na lyžích | Štafeta 4×10 km – muži |
16. 2. | 15:00 | Martina Sáblíková, Karolína Erbanová | Rychlobruslení | 1500 m – ženy |
16. 2. | 16:00 | Ondřej Moravec, Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr | Biatlon | 15 km s hromadným startem – muži |
17. 2. | 08:00 | Emil Novák, David Bakeš | Snowboarding | Snowboardcross – muži |
17. 2. | 15:00 | Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová | Biatlon | 12,5 km s hromadným startem – ženy |
17. 2. | 17:15 | Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura | Skoky na lyžích | Družstva – muži |
17. 2. | 18:15 | Antonín Hájek, Lukáš Hlava, Jakub Janda, Roman Koudelka, Jan Matura | Skoky na lyžích | Družstva – muži |
18. 2. | 08:00 | Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová | Alpské lyžování | Obří slalom – ženy |
18. 2. | 09:30 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km |
18. 2. | 10:30 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km |
18. 2. | 10:30 | Kateřina Novotná | Short-track | 1000 m – ženy |
18. 2. | 11:15 | Vojtěch Loudín | Short-track | 500 m – muži |
18. 2. | 13:00 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Velký můstek + 10 km |
19. 2. | 06:15 | Ester Ledecká | Snowboarding | Paralelní obří slalom – ženy |
19. 2. | 08:00 | Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal | Alpské lyžování | Obří slalom – muži |
19. 2. | 10:15 | Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová | Běh na lyžích | Týmový sprint – ženy |
19. 2. | 11:06 | Martin Jakš, Aleš Razým | Běh na lyžích | Týmový sprint – muži |
19. 2. | 14:30 | Martina Sáblíková | Rychlobruslení | 5000 m – ženy |
19. 2. | 15:30 | Gabriela Soukalová, Jaroslav Soukup, Veronika Vítková, Michal Šlesingr, Ondřej Moravec | Biatlon | Smíšená štafeta 2×6 + 2×7,5 km |
19. 2. | 16:00 | Elizaveta Ukolová | Krasobruslení | Ženy |
20. 2. | 08:45 | Tomáš Kraus | Akrobatické lyžování | Skikros – muži |
20. 2. | 09:00 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Družstva |
20. 2. | 12:00 | Miroslav Dvořák, Pavel Churavý, Tomáš Portyk, Tomáš Slavík | Severská kombinace | Družstva |
21. 2. | 08:45 | Nikol Kučerová, Andrea Zemanová | Akrobatické lyžování | Skikros – ženy |
21. 2. | 13:45 | Martina Dubovská, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Šárka Strachová | Alpské lyžování | Slalom – ženy |
21. 2. | 15:30 | Jitka Landová, Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Veronika Vítková, Lea Johanidesová | Biatlon | Štafeta 4×6 km – ženy |
22. 2. | 06:15 | Ester Ledecká | Snowboarding | Paralelní slalom – ženy |
22. 2. | 10:30 | Karolína Grohová, Petra Nováková, Klára Moravcová, Eva Vrabcová – Nývltová | Běh na lyžích | 30 km – ženy |
22. 2. | 13:45 | Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Martin Vráblík, Filip Trejbal | Alpské lyžování | Slalom – muži |
22. 2. | 15:30 | Tomáš Krupčík, Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr | Biatlon | Štafeta 4×7,5 km – muži |
22. 2. | 17:30 | Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba | Boby | Čtyřbob – muži |
22. 2. | 19:00 | Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba | Boby | Čtyřbob – muži |
23. 2. | 08:00 | Lukáš Bauer, Martin Jakš, Jiří Magál, Petr Novák, Aleš Razým | Běh na lyžích | 50 km – muži |
23. 2. | 10:30 | Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba | Boby | Čtyřbob – muži |
23. 2. | 12:00 | Dominik Dvořák, Dominik Suchý, Michal Vacek, Jan Vrba | Boby | Čtyřbob – muži |