Vítáme Vás v novém školním roce!

admin Novinky

Milá SPŠOA,

kalendář ohlašuje čtvrtek 1. září. A to znamená jediné – nový start v novém školním roce 2022 – 2023.

Pevně věříme, že jste si chvíle volna užili plnými doušky, načerpali novou energii a s radostí se vracíte na svou střední školu. Čeká nás opět vydatný rok plný zážitků, zajímavých akcí, nového poznání a jedinečných zkušeností. Již nyní se můžete těšit z přítomnosti nových tváří školy, a to nejenom z řad studentů, ale také z řad pedagogů.

Stejně jako každé léto jsme využili čas k péči o naše školní prostředí. Mimo generální úklid, opravy či každoroční výmalbu stěn jsme bedlivě pracovali i na rozsáhlé rekonstrukci školní tělocvičny a jejího sociálního zázemí. Na konečný výsledek v podobě supermoderní tělocvičny se tak můžete těšit nejpozději do poloviny září. Ke konci loňského školního roku jsme také dokončili nový přístřešek pro kola. Ti z vás, kteří tuto novinku ještě nezaznamenali, tak mají možnost přehodnotit svůj způsob dopravy do školy a zažít, jaké je to mít vítr ve vlasech. Stále ještě čerstvou novinkou, kterou jsme odstartovali teprve poslední týden před prázdninami, jsou nové webové stránky. Doufáme, že se vám aktuální elegantní design zalíbí a stejně tak oceníte i zjednodušenou strukturu vyhledávání informací.

A abychom potěšili také naše pedagogy, připravili jsme pro ně zbrusu novou sborovnu, která se jistě stane vyhledávanou oázou pro chvilkou regeneraci mezi výukou. Na své si přijdou také ostatní kolegové – řidiči, kteří mají možnost nového parkování před školní tělocvičnou.

Tak hurá do nových začátků! Čas je třeba využít naplno…