Jedeme na výlet do Brna

spsoaub Novinky

Ve středu 1. října navštíví žáci a učitelé naší školy Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně, který je největším veletrhem zaměřeným na strojírenství ve střední Evropě. Mezi základní oblasti veletrhu každoročně patří hutní technika, materiály pro strojírenství, pneumatika, zpracování plastů, kovoobráběcí a tvářecí stroje, automatizace a měřicí technika.  S těmi nejmodernějšími stroji se seznámí všichni žáci druhých a třetích ročníků učebních i maturitních oborů strojního zaměření. Oblast dopravy, manipulace, logistiky, skladování a průmyslového balení zase bude určena pro naše žáky učebního oboru operátor skladování.

O jeden den později na stejný veletrh zavítají i vybraní žáci čtvrtého ročníku oboru strojírenství, aby se jako každý rok zúčastnili boje o mety nejvyšší v soutěži zaměřené na programování obráběcích strojů. Budeme jim držet palce, aby navázali na loňské úspěchy našich dnes již absolventů, kteří zabojovali a obsadili v Brně dvě medailové pozice.

Všechny potřebné informace o cestě na MVS Brno 2014 naleznete v příloze nebo u

Ing. Petry Janíčkové.