Letní jazykový tábor

spsoaub Novinky

V létě 2. – 9. 8. 2014 se naši žáci opět zúčastnili „Anglického tábora“, který si právem vybojovali v soutěži Krajská spolupráce. Týdenní pobyt plný sportu, her a anglické konverzace s rodilými mluvčími si za naši školu užívalo třináct statných angličtinářů – Vilém Josefík, Martin Šobáň, Milan Bania, Matěj Mlčůch, Lukáš Pinďák, Dan Havier, Štěpán Daněk, Denisa Kubišová, Zuzana Kročová, Karolína Vajdíková a Daniel Havier. Celkově se na táboře setkalo sedm desítek vítězů z jednotlivých krajů ČR. Naši dvojnásobní vítězové Milan, Vilém a Martin, kteří vyhráli letní dovolenku i pro ostatní, si už brousí zuby na další soutěž Anglické dny, ve které se stůj co stůj opět pokusí probojovat na stupně vítězů.

Závěrem zde máme poděkování od našich žáků pro paní učitelku Blanku Smetanovou a pana učitele Miroslava Bublíka za jejich pomoc a ochotu při přípravách na soutěž.

                                                                                                                                                            AJé

PS: Dle pořízených fotografií mi to spíše připadá jako focení celebrit v Hollywoodu na premiéře filmu Ptačí úlet 🙂 Sluší:)