Letní příměstský tábor končí

spsoaub Novinky

Poslední táborový den je vždy plný emocí. Radost z posledních zážitků a posledních chvil s novými kamarády přechází ve chvíle smutku z brzkého loučení.

Je třeba říct, že i přes vědomí blížícího se konce našeho letního příměstského tábora Škola hrou aneb Týden středoškolákem jsme si poslední společný den neskutečně užili. Jako vždy jsme nejprve probrali naše ospalá tělíčka zdravou dávkou sportu, potom jsme roztančili školní parket na pohybové hře Kinect a také jsme dali průchod naší fantazii při práci se dřevem, ze kterého jsme vyrobili krásné rámečky. V další fázi jsme se opět vrátili k hudbě a uvolnili jsme naše smysly při muzikoterapii. Zcela zharmonizovaní jsme si pak odpočinuli ve 3D kině u napínavé pohádky, a do toho všeho jsme se ještě vydali hledat QR kódy, jejichž tajemství jsme rozluštili prostřednictvím tabletů.

Závěr tábora jako vždy provázelo vyhlašování celotýdenních výsledků ze všech uskutečněných aktivit. Ocenili jsme nejenom ty nejšikovnější a nejsnaživější táborníky, ale také nejlepší sportovce, či nejmladší z nejmladších, za jejich statečnost. Vše už probíhalo za přítomnosti rodičů a sourozenců u romantických plamenů ohně a opékání špekáčků.

Těšíme se zase za rok!

Ahoooj…