Mluvíme anglicky

spsoaub Novinky

Milí studenti,

s příchodem druhého pololetí se k nám vrátil i Todd aliaz Dr. House, jak mu především studentky s oblibou přezdívají, který plný elánu a nadšení opět prolomuje mezi studenty jejich komunikační bariéru v rámci anglického jazyka.  Žáci tak mají možnost si opět rozšířit slovní zásobu a konverzovat na zajímavá témata s rodilým anglickým mluvčím.

Dále připomínáme, že 20. 2. 2014 proběhne tentokrát již krajské kolo soutěže Anglické dny. Za naši školu zabojují studenti ze tříd L3 a OA3.  Držíme palce!

A ještě jedna důležitá informace! Opět nás čeká soutěž Krajská spolupráce, ve které studenti předvedou své prezentace na téma Zlínský kraj. Hlavními hodnotícími kritérii bude kreativita, týmová spolupráce a samozřejmě úroveň angličtiny. V první řadě proběhnou kola třídní, následně kolo školní a poté i krajské. Své síly si poměří studenti 1. a 2. ročníků. Na vítěze čeká lákavá cena. Ti nejúspěšnější pojedou na letní anglický tábor, který se uskuteční v naší krásné zemi.

Takže studenti „speakujte“, konverzujte a posilujte svou angličtinu. Využijte těchto jedinečných možností, které  Vám v tuto chvíli škola nabízí.

Znáte ta moudrá česká přísloví? Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem nebo Kolik jazyků znáš, tolik životů máš.

Ono možná někdy stačí ovládat jeden, ale zato pořádně. Tím samozřejmě nemám na mysli češtinu.;)

                                                                                                                                                               AJé