Nejlepší strojní mechanik Michal Michalec převzal ocenění od předsedy vlády České republiky

spsoaub Novinky

Ve středu 17. června se uskutečnil slavnostní galavečer v rámci sedmého ročníku předávání ocenění pro vítěze celorepublikové soutěže učebních oborů České ručičky 2015. Naše škola se této velkolepé události zúčastnila jako jeden ze 445 čestných hostů. Michal Michalec, studující obor strojní mechanik, si převzal zlatý metál za své prvenství v této soutěži – v kategorii strojních mechaniků, od předsedy vlády České republiky Bohuslava Sobotky.

Lesk večeru dodala také osobní účast předsedy Asociace krajů České republiky a hejtmana Jihomoravského kraje Michala Haška i dalších významných představitelů politické scény. V úvodu večera zazněla zdravice prezidenta České republiky.

Večerem provázela známá herecká a moderátorská dvojice Ivana Andrlová a Jan Čenský, účinkovaly kapela Midnight Coffee Session, Komediomat herců Romana Blumaiera a Saši Stankova, dětský orchestr Teammus a pěvecký dětský orchestr Kapky a kapičky.

Michalovi Michalcovi, který si včera společně se svými spolužáky odnesl svůj výuční list, a tím se tak stal již našim bývalým absolventem, ještě jednou srdečně gratulujeme za tento mimořádný úspěch a děkujeme za ukázkovou reprezentaci naší školy.

ZDE si můžete připomenout Michalovu chvíli vítětzství.

A malý typ na závěr! HYMNA SOUTĚŽE ČESKÉ RUČIČKY. Docela povedený kousek o tom, že používat ruce je dnes cool:)

                                                                                                                                                                       AJé

České ručičky 2015 v pořadu České televize – Dobré ráno.

https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-8293/img/76fb01375f5c11a2928d938cb8c469f7.jpg