Novinky ve školním týmu INFINITY

spsoaub Novinky

I v tomto školním roce bude na startovní listině národního finále v Praze formule naší školy. Tým INFINITY prochází řadou změn. Ta nejvýraznější je částečná obměna týmu.  Ke třem stávajícím členům se přidali strojaři ze druhého a třetího ročníku.

V tomto složení kluci navštívili firmu Continental Barum Otrokovice, kde před početným publikem představili práci týmu, naše loňské úspěchy a taky nástin práce na nové formuli. Výsledkem je přislíbení spolupráce a sponzorství našeho týmu.

Tým se zastavil ve firmě Evektor, která je známá především výrobou dvoumístných letadel. Zde se setkali s odborníky z oddělení CFD analýz a získali cenné rady ohledně aerodynamiky a konstrukce formule. Toto setkání umožnil Ing. Michal Jakšík, zástupce výkonného ředitele Evektoru, který náš tým podporuje již druhým rokem. Školní formule, tvar letadel a automobilů mají z hlediska návrhu hodně společného.

Navíc tým pokračuje ve spolupráci s firmou Škoda Auto, která nám po loňském úspěchu přislíbila podporu i v dalším ročníku. Rovněž další loňský sponzor, firma PRECIZ, má zájem na další spolupráci.

V současné době kluci dokončují konstrukci formule, obměnili logo týmu, plánují reklamní předměty a výrobu součástek nové formule. Čas se krátí a národní finále bude letos již v dubnu.

Děkujeme za podporu. Držte nám palce!

Tým INFINITY