Podmořský svět s děvčaty ze sociální činnosti

spsoaub Novinky

Ve středu se holky ze sociální činnosti podílely na realizaci speciálního programu v rámci komunitního plavání PODMOŘSKÝ SVĚT. Ten se konal za účasti dalších animátorů v brodském aquaparku Delfín. Holky se svého úkolu zhostily nad všechna očekávání účastníků, ale i pořadatelů. Za to si vysloužily nejenom příjemný pohled na šťastné tváře návštěvníků, ale i velkou pochvalu od vedoucí Terapeutické dílny sv. Justiny (dopis viz níže). Paní učitelka Leona Kadlčková může být na své studentky opravdu hrdá.

Pomáhat je fajn!

                                                                                                                                                         AJé

Děkovný dopis vedoucí Terapeutické dílny sv. Justiny

Dobrý den, paní Kadlčková,

akce byla neskutečná! Přišlo téměř 90 lidí, takže byl úplně plný bazén!

Studentky byly velmi ochotné, plně se zapojovaly do všech činností (obstarávaly soutěže, občerstvení, zábavu pro klienty služeb), byly milé a příjemné ke všem na bazéně. Dvě studentky pomáhaly i nejvíce postiženým chlapcem, myslím si, že pro ně obrovská zkušenost a všem studentkám obrovská pochvala za přístup a chování.

Opravdu byly naprosto skvělé!

Celé akce se zůčastnili uživatelé ze sociální služby Luisa, Terapeutická dílna sv. Justiny, z Denního stacionáře UB, z Domova pro osoby se zdravotním postižením i lidé z veřejnosti.

Animátorky se postaraly o zábavný program, celou dobu hrála „silvestrovská“ hudba, tancovalo se, cvičili jsme, kdo měl zájem mohl jít na tobogán, vyzkoušet si nafukovací banán nebo masáže.

Věřím, že příští rok bude ještě lepší!

Fotografie budou z naší charity, i z Města UB, které zaplatilo pronájem bazénu. Pokud budete mít nějaké fotografie i vy, prosím, o zaslání (třeba přes ulozto.cz). V pondělí nejpozději bych chtěla dát vše dohromady, přes víkend napíši ofic článek, ten potom půjde na webové stránky charity, města i do Brodského zpravodaje.

Za město přišla paní Tamara Hýblová, koordinátorka komunitního plánování, byla z akce nadšená a říkala, že příští rok ji podpoří znovu.

Takže tak …

Dnes se za Vámi ve škole zastavím a přinesu holkám malý dáreček jako poděkování za včerejší účast.

Přeji hezký den!

S pozdravem

Mgr. Martina Skočovskávedoucí Terapeutické dílny sv. Justiny
koordinátor pro Benchmarking
Uherský Brod
736 676 576