Poslední táborový den

spsoaub Novinky

Program posledního táborového dne byl stále nabitý. Našim cílem bylo, aby si děti odnesly co nejvíce dalších jedinečných zážitků. Děti byly stále veselé a jako vždy plné energie. Místy už však vyplouvaly na povrch i smutné emoce. Všichni totiž dobře věděli, že se nevyhnutelně blíží konec týdne plného zábavy, poznání a netradičních zkušeností.

V pátek se děti dočkaly vytouženého filmu ve školním 3D kině, vyzkoušely si, co vše dalšího možného i nemožného jde tvořit s tablety, čarovaly s ďábelskou chemií, leporelem, testovaly přesnost svých smyslů a k tomu ještě stihly vyrobit další pěkné dárečky pro maminky v podobě slušivých náramků.

Úderem patnácté hodiny se dovršil táborový čas. Společně s dětmi i rodiči jsme se sešli u táborového ohně, abychom vyhodnotili veškeré táborové aktivity a ocenili ty nejlepší a nejšikovnější táborníky. Při opékání špekáčků a vzájemném sdílení dojmů, to šlo samo. Nálada byla veselá a nechyběly ani slzy dojetí některých dětí.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem táborníkům, rodičům i celému realizačnímu týmu za skvělý týden plný nezapomenutelných zážitků.

Doufáme, že se u nás dětem líbilo, a že budou na čas strávený s naší školou dlouho vzpomínat.

Mobilní foto příspěvek z pondělního dne viz.: