Školní akademie

spsoaub Novinky

Milá SPŠOA,

máme zde nový rok a s ním i pomyslnou příležitost vyřešit staré resty, stanovit si další cíle nebo se opřít o nová nadějná předsevzetí.

Do započatého roku 2020, který nás hypnotizuje svou číselnou kombinací, přejeme pevné zdraví, hodně štěstí       a mnoho pracovních a studijních úspěchů.

Než se však plně oddáme novým začátkům, pojďme společně zavzpomínat na nedávné události naší školy,  kterými jsme úspěšně uzavřeli rok 2019.

O příjemné a zábavné rozloučení se starým rokem se tradičně postarala školní akademie. Tentokrát na téma „Ukaž, co umíš! Noc talentů.“

Stejně jako v předchozích letech jsme mohli v tento vánoční čas zhlédnout přehlídku všestranných talentů.          Na pódiu Domu kultury Uherský Brod se představili nadějní hudebníci, zpěváci, herci, komici, sportovci a další osobití umělci z řad našich žáků.

Každé představení bylo báječné a hodné potlesku už jen pro samotnou odvahu aktérů vystoupit před bouřlivé publikum, které plně obsadilo velký sál.

Mimo sérii nápaditých a originálních vystoupení bylo obvyklou součástí programu také oblíbené vyhlašování nejlepších žáků, učitelů, tříd, ale také například sportovců a všech dalších, kteří se nějakým způsobem vyznamenali v nejrůznějších oblastech svého života.

Pojďme si ještě jednou tyto okamžiky společně připomenout…

Přehled oceněných:

Ocenění za tvorbu školního klipu – LIPDUB

ME2: David Chrástek – hlavní herecká role a zpěv, Jakub Mošťek  – zvuk, Jakuba Hlinský – asistent zvuk, bedňák, ME4: Vít Hausmajer – kamera, střih, SC2: Viktorie Bartoníková – asistentka kamery, S4B:  Matěj Šeda – herec

Sportovec školy:

Jiří Janeska, S4B       

V kategorii kolektivů: Ocenění vítězů školního přeboru v kopané:

třída S3B – hrající v následující sestavě: Jiří Buráň, Lukáš Novák, Erik Tran, Matěj Hynčica, Matěj Řezníček, Filip Čajka, Ondřej Příkaský

               

Ocenění nejlepšího žáka ve strojírenských učebních oborech:

student třídy KS3 oboru Obráběč kovů – Václav Husařík

Ocenění nejlepšího žáka v učebních oborech elektro:

student třídy KE3 oboru Elektrikář – Radim Lukáš

Cenu ředitele školy pro nejlepšího studenta SPŠOA Uherský Brod:

student třídy ME4 oboru Mechanik elektrotechnik – Jan Holba 

Nejlepší třída SPŠOA:

3. místo třída ME4

2. místo třída S4A

1. místo třída S4B

Nejoblíbenější učitel praxe:

Bc. Josef Dulínek

Nejoblíbenější učitel teorie:

3. místo Petr Kaisler

2. místo Jan Hozák

1. místo Kryštof Bogar

foto1 Petr Kaisler

Foto2 a video Vít Hausmajer

https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-30022/img/48d7eb146437480a7a0d457e67b46ed5.jpg