Slavnostní otevření autosalonu Hyundai

spsoaub Novinky

V minulém týdnu se v bezprostřední blízkosti naší školy slavnostně otevřel nový autosalon Hyundai. Mezi pozvanými hosty byla celá řada zástupců významných firem, představitelů okolních obcí a měst Zlínského kraje, vedení naší školy, ale také vedení společnosti Slováckých strojíren a.s. v čele s generálním ředitelem Jiří Rosenfeldem. Hlavními hosty se pak stali Martin Seitz – generální ředitel Hyundai pro ČR a Hwang Sun Yong – prezident značky Hyundai pro ČR.

Celou akci provázely děkovné projevy pořadatelů a především pak ředitele nové pobočky Hyundai Víta Jankůje. Na hosty čekalo také příjemné zpestření v podobě občerstvení, ochutnávky čokolád či představení nejnovějších modelů automobilů Hyundai. Největší pozornosti se dostalo elektromobilu IONIQ 5, který byl do Uherského Brodu přivezen speciálně pro tuto slavnostní příležitost.

Doplňujícím programem se stala naše neplánovaná pozvánka na krátkou prohlídku školy, která dle slov zúčastněných předčila jejich veškerá očekávání o tom, jak může technicky vyspělá škola vypadat.

https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-35743/img/8422c6db05b04c37d0310689ceb17a8a.jpg