Slavnostní otevření nových výukových prostor

spsoaub Novinky

Včerejší den se stal pro naši školu dalším symbolickým milníkem, ve kterém jsme uvedli do užívání nové zázemí pro školní sportoviště a odbornou učebnu elektroměření.

Slavnostní událost podtrhující úspěšné rozvojové aktivity naší školy podpořila svou přítomností i řada významných osobností politické scény. Mezi nimi byl radní pro školství Petr Gazdík, starosta města Uherský Brod Ferdinand Kubáník nebo také senátor Patrik Kunčar. Samotného přestřižení pásky se pak ujal ředitel školy Rostislav Šmíd společně s těmito hosty.

„Vybudování těchto nových prostor vnímám jako další zdařilý krok, díky kterému budou mít žáci SPŠOA nejenom dokonalejší a modernější podmínky pro odbornou výuku, ale také stoprocentní zázemí potřebné pro veškeré sportovní aktivity v rámci výuky i mimo ni,“ uvádí ředitel školy, R. Šmíd.

Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se jakoukoliv měrou a podobou podíleli na realizaci tohoto projektu.

Speciální poděkování pak patří našim učitelům a studentům, díky kterým dostaly nové výukové prostory svou finální tvář.