Slavnostní předávání maturitních vysvědčení

admin Novinky

Další středa v pořadí a s ní i další – v tomto roce již poslední slavnostní předávání maturitních vysvědčení.

31. květen 2023 se tak navždy zapíše do paměti studentů tříd VS4, SC4, ME4B a P2 jako den jejich oficiálního ukončení středoškolského studia.

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení se konalo v prostorech školní auly za účasti rodiny a přátel. Doklad o úspěšně složené zkoušce z dospělosti si studenti převzali z rukou ředitele školy za doprovodu třídních učitelů. Akci provázel slavnostní program plný poezie, hudby, prezentací i motivačních projevů.

Některým studentům se navíc dostalo zvláštního vyznamenání v podobě Ceny děkana, kterou přijeli osobně předat děkan Fakulty aplikované informatiky UTB Zlín doc. Ing. Jiří Vojtěšek, Ph.D. a děkan Fakulty managementu a ekonomiku UTB Zlín doc. Ing. Michal Pilík, Ph.D.. Speciální ocenění přišlo také od našich firemních partnerů v rámci stipendijního programu Firemní žáci, kteří neváhali využít této jedinečné slavnostní příležitosti k tomu, aby podpořili své budoucí zaměstnance z řad našich studentů.

Všem novopečeným absolventům gratulujeme a přejeme hodně štěstí do dalších let! Věříme, že roky strávené na SPŠOA se pro ně stanou krásnou a nezapomenutelnou vzpomínkou, ke které se budou vracet řadu let.