Slavnostní předávání maturitního vysvědčení

spsoaub Novinky

Včerejší den na naší škole patřil posledním letošním maturantům. Studenti tříd P2 a S4A tak oficiálně přestoupili z řad studentů do řad úspěšných absolventů SPŠOA Uherský Brod 2022.

Slavnostní předávání maturitního vysvědčení se tradičně konalo v moderních prostorech školní auly za účasti rodiny a přátel. Doklad o úspěšně složené zkoušce z dospělosti si studenti převzali za doprovodu třídního učitele z rukou ředitele školy. Slavnost provázel bohatý program, který byl obohacený o poezii, hudbu, prezentace fotek i projevy plné motivace a cenných rad do života.

Jakubu Hrošíkovi, který je studentem třídy S4A, se navíc dostalo zvláštního vyznamenání v podobě Ceny děkana. Ta mu byla předána za potlesku publika od proděkana Fakulty strojního inženýrství VUT Brno, doc. Ing. Vítězslava Máši, Ph.D. Gratulujeme!

A nyní nastal čas se rozloučit. Věříme, že roky strávené na SPŠOA se stanou pro všechny letošní absolventy krásnou a nezapomenutelnou vzpomínkou, ke které se budou vracet ještě spoustu let.

Slavnostní okamžiky z předávání maturitních vysvědčení zachytila také kamera regionální televize TVS. Brzy se tak můžeme těšit na krátkou reportáž.