Soutěž Krajská spolupráce má své vítěze

spsoaub Novinky

          Všichni jste jistě zaznamenali, že poslední měsíce jsou naplněny nejrůznějšími soutěžemi v rámci škol, kraje, ale i na celostátní úrovni. Dnešní den proběhl na naší škole rovněž ve znamení her. Studenti 1. a 2. ročníků z Předbranské i Nivnické představili své anglické prezentace o Zlínském kraji nejenom svým spolužákům a v té chvíli i protivníkům, ale především nekompromisní porotě, ve které zasedala paní učitelka Blanka Smetanová a Zuzana Koštová.

             Dle slov poroty, vybrat ty nejlepší bylo opravdu obtížné. Na to, kdo si nakonec odnesl titul vítěze a s ním i sladkou odměnu v podobě pobytu na letním anglickém táboře, který si mimochodem loňští vítězové velmi pochvalovali a dnes jej s velkým vypětím znovu vybojovali, se můžete podívat v následující tabulce.

1. místo
S2
Martin Šobáň
Vilém Josefík
Milan Bania
2. místo
ME2B
Lukáš Pinďák
Matěj Mlčůch
Štěpán Daněk
3. místo
SC2
Nikola Hořínková
Markéta Pechová
Tereza Borýsková
4. místo
OA1
Ivo Mimochodek
Denisa Kubišová

Zuzana Kročová

            Naši dvojnásobní vítězové z S2 nás budou brzy reprezentovat také v krajském kole této soutěže, kde mají možnost vybojovat pro své kamarády další tři místa na letním táboře. Držíme palce!

            Závěrem této zprávy chceme ještě jednou poděkovat všem studentům, kteří si našli čas a především odvahu vystoupit před publikem. Věřímě, že si tak prohloubili své jazykové, komunikační i prezentační dovednosti. „Všechny práce byly pěkné a originální,“ libovaly si paní učitelky.

Atmosféry ze soutěže se můžete nadechnout z přiložených snímků;)

                                                                                                                                           AJé

https://www.spsoa-ub.cz/cardfiles/card-1026/card-2760/img/b53a606a8cbf9817041046efb8ea9cad.jpg