Spolupráce s městem Uherský Brod

spsoaub Novinky

Ve středu 25. 9. 2019 proběhl slavnostní akt podpisu smlouvy o praxi mezi Střední průmyslovou školou a Obchodní akademii v Uherském Brodě a Městem Uherský Brod. Představitelé města Ing. Ferdinand Kubáník, starosta města, Ing. Kamil Válek, tajemník města, PaedDr. Rostislav Šmíd, ředitel SPŠOA , a Mgr. Lucie Dubravová, zástupkyně ředitele, podepsali za účasti televizních kamer regionální televize Slovácko a samotných žáků smlouvu o praxi, kde žáci naší školy oboru: Veřejnosprávní činnost budou vykonávat praxi na jednotlivých odborech Městského úřadu v Uherském Brodě.  

Poděkování patří i dalším úřadům a institucím, kteří budou rovněž s naší školou v rámci praxí spolupracovat. Jedná se o Městský úřad v Uherském Hradišti, Okresní soud v Uherském Hradišti, Úřad práce ČR – kontaktní pracoviště Uherské Hradiště, Městský úřad Kyjov, Dům kultury Elektra Luhačovice, Obecní úřady v Nivnici a Korytné. Začala tím nová epocha spolupráce mezi školou a státní správou a samosprávou. Věřím, že spolupráce pro obě strany bude plodná a prospěšná.

Mgr. Jan Hozák

vedoucí praxe