Tradice se mají dodržovat aneb slavný návrat Vánoční akademie

admin Novinky

Po jednoleté nucené pauze je Vánoční akademie s mottem „To jsme my“ zpátky. Úterní dopoledne, Dům kultury UB a celá SPŠOA na jednom místě, tak probíhala jedna z nejoblíbenějších studentských akcí naší školy.

Nebude snad žádným překvapením, že ani v letošním roce naši studenti nezklamali a publikum okouzlili svou nápaditostí, originalitou a vtipem. Barvitá přehlídka všemožných scének, tanečních, hudebních i pěveckých vystoupení, ale také politická debata k aktuálnímu tématu – volbě nového prezidenta či světelná show. I to bylo součástí této zábavné předvánoční akce.

Stejně jako každý rok nemohlo chybět ani tradiční vyhlašování nejpopulárnějšího učitele, mistra i nejoblíbenější třídy. Z učitelů odborného výcviku prvenství opět obhájil Josef Dulínek. Ten svým počtem získaných trofejí pomalu ale jistě šlape na paty kolegovi známého spíše z hudební branže, vyučenému elektromontérovi – Karlu Gottovi. A samozřejmě to nečekal! Z učitelů teorie také opakovaně zazářil a znovu si zajistil královský post Kryštof Bogar. Nováčkem mezi oceněnými byla Pavla Ryšková, která i přesto, že na naší škole učí teprve prvním rokem, dokázala vybojovat krásné druhé místo. Třetí příčku v oblíbenosti mezi studenty obsadil matador školy – Viktor Machala. Třída, která oslavovala prvenství v oblíbenosti mezi našimi pedagogy, byla SC4.

A nyní už se podívejte na pořízené snímky, které Vám napoví, co všechno jsme zažili…

Tak zase za rok!